فرماندار شهرستان میانه :دولت نهم با طرح اصول محوری خود کمر همت در راه خدمت به مردم بسته است - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 5: فرماندار شهرستان میانه :دولت نهم با طرح اصول محوری خود کمر همت در راه خدمت به مردم بسته است بازدید کننده : 485 نفر

فرماندار شهرستان میانه :دولت نهم با طرح اصول محوری خود کمر همت در راه خدمت به مردم  بسته است .

فرماندار شهرستان میانه با اشاره به اینکه دولت دهم Ùˆ در راس آن رییس جمهور محترم با طرح اصول محوری خود در راه خدمت بدون منت به مردم کمر همت بسته است اقدام دولت  در سفرهای استانی را    Ø¨ÛŒ نظیر خواند.

وی طی ارئه گزارشی از شهرستان میانه با اشاره به مصوبات سفرهای دور اول و دوم هیئت دولت گفت: در سفر اول 47 مصوبه در شهرستان داشتیم که از این تعداد چهل و دو مصوبه اجرا شده و پنج مصوبه در حال اجراست که در این راستا هشتصدو سی میلیارد ریال هزینه شده است .

فرماندار شهرستان میانه درجلسه شورای اداری ØŒ مصوبات دور دوم سفر هیئت دولت را سی Ùˆ نه مورد ذکرکرد Ùˆ افزود: شانزده مورد از این مصوبات اجرا شده Ùˆ پانزده مصوبه  با توجه به مدت نه ماهه ای Ú©Ù‡ به تصویب رسیده اند در حال اجرا Ùˆ چها ر مصوبه  در حال رسیدگی Ùˆ پیگیری Ùˆ چهار مصوبه دیگر نیز هنوز اجرایی نشده است Ùˆ تاکنون برای اجرای این مصوبات شش میلیاردو چهارصد Ùˆ هیجده میلیون تومان اعتبار جذب شده است.

وی در ادامه شهرستان میانه را وسیع ترین شهرستان در بین نوزده شهرستان استان بعد از تبریز خواند و افزود: از این شهرستان 799 شهید ، 2767 جانباز و 81 نفر جاویدالاثر تقدیم نظام شده است .

یزدانی با تاکید بر اینکه شهرستان میانه در عرصه ورزش نیز به سطوح بالایی دست یافته گفت: در طول پنج سال گذشته ورزشکاران این شهرستان توانستند در مجموع 168 مدال در مسابقات بین المللی ، آسیایی و کشوری دست یابند .

وی در مجموع هشتاد درصد از روستاهای میانه را برخوردار از نعمتهای آب و برق و گاز و تلفن ثابت خواند و افزود: میانه به علت وسعت و اهمیت سوق الجیشی آن یکی از کانونهای مورد توجه استان و کشور است .

فرماندار شهرستان میانه وجود سه سد بزرگ Ùˆ 30 سد Ú©ÙˆÚ†Ú© ØŒ فولاد 600 هزارتنی Ùˆ طرح توسعه آن ØŒ وجود دانشگاه آزاد Ùˆ پیام نور Ùˆ غیر انتفاعی ØŒ وجود 12415 مدرسه ابتدایی ØŒ 7028مدرسه راهنمایی Ùˆ 7790 دبیرستان ØŒ وجود 24 مرکز بهداشتی Ùˆ درمانی ØŒ 130 واحد مرکز بهداشت روستایی ØŒ بیمارستان 96 تختخوابی خاتم الانبیاء  Ùˆ چند مورد دیگر را  از مشخصه های بارز شهرستان عنوان کرد  .

ÙˆÛŒ درپایان  اظهار امیدواری کرد Ú©Ù‡ در صورت تکمیل Ùˆ تجهیز دانشکده فنی مهندسی وابسته به دانشگاه تبریز ØŒ فراهم آوردن مقدمات احداث دانشکده کشاورزی ØŒ بازسازی بیمارستان امام Ùˆ تکمیل نیروی متخصص پزشکی برای رفاه حال مریضان شهرستان Ùˆ نیز با اجرا ÛŒ کامل مصوبات دور اول Ùˆ دوم سفرشاهد صعود شهرستان میانه به سمت قله های سرفراز توسعه باشیم .مين يانا : 1388/9/2 - 15:47:44
باز هم دروغ . خدايا چرا نميميريم .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s