در جنگ نرم دشمن به خانه ها ، باورها و اعتقادات ما نفوذکرده است. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 451: در جنگ نرم دشمن به خانه ها ، باورها و اعتقادات ما نفوذکرده است.بازدید کننده : 578 نفر

فرماندار شهرستان میانه در در نشست هماهنگی نمایشگاه تخصیصی جنگ نرم در شهرستان میانه با تاکید بر اینکه دشمن به خانه ها ، باورها واعتقادات ما نفوذ کرده گفت :  جنگ نرم  که جنگی سخت تر و پرهزینه تر از جنگ سخت است نیاز به همکاری و حمایت همه جانبه اقشار مردم ،ارگانها و نهادها دارد .
خلفا پور در ادامه هدف از برپایی این نمایشگاه را روشنگری وآگاه سازی مردم از شیوه های جنگ نرم دشمن و راه مقابله با آن عنوان کرد و گفت : در این نمایشگاه سعی خواهد شد تا مبانی و تئوری جنگ نرم و نمادهای عینی آن در جامعه از جمله  ریزشها و رویشها ، نقش اینترنت و رسانه ها در افکار مردم ،عرفانهای نو ظهور کاذب و فرقه های جانبی مطرح شود .جنگال : 1390/4/23 - 14:35:24
آقا خدا قوت بده!!!!! انشالله کی می خواین کار کنین ؟


مهدي رضائي : 1390/4/23 - 20:53:34
جناب آقاي فرماندار
به يقين چنين است ، ولي فكر نمي كنيد چه كساني بر باورهايمان تاختند ؟ چه كساني اعتقادات ما را سست كردند؟ به نظر شما اين دشمنان ما بود كه اين چنين ما را بي اعتقاد كردند ؟! يا خودي هاي دوست نما كه وعده نان و مسكن و عزت مي دادند؟؟!! چگونه عزتمان را به تاراج دادند !!! آقاي فرماندار عملكردهاي خودمان بيشترين بي اعتمادي را در مردم نسبت به دين و باور و اعتقاد بوجود آورده است . چرا دشمنان را مقصر مي خوانيم !!


در راه مانده : 1390/4/23 - 22:46:29
یک زمانی که تعداد شهدا وجانبازان رفته رفته زیاد می شد یادم می آید به فرمان امام راحل (ره)به منظور دلجویی ورسیدگی وپاسداشت شعائر انقلاب اسلامی ودینی وحیثیتی بازماندگان شهدا وخانواده ی آنهانهادی بوجودآمد به نام بنیاد شهید .اما همین بنیاد شهید را شما مدیران ومسئولین با سهل انگاری طی سه دهه به شکلی در آورده اید که سرپرست این نهاد خط امامی به مادر پیر شهید مفقودالاثر در قبال استمداد ساده که هر زلزله زده وهر سیل دیده وهر انسان لاعلاجی از همنوعش به عمل می آورد جواب می دهد:پیر زن نمی دانم اگر این پسر تو شهید نمی شد تو چطور زندگی ات را اداره می کردی!؟دست مریزاد.جناب فرمانداری که سر وصورت سفیدت نشان از تجربه دارد اینها لشکر نامرئی ونرم دشمن هستند!جای دیگری دنبالشان نروید!فرهنگ انقلاب امام را همینها قلب کردند وخود را وصی انقلاب واسلام ودین ودنیای مردم دانستند والله خواست امام نه این بود بوالله خواسته ی رهبری وولی فقیه زمان نه این است.تاکی می خواهید مدارا ومماشات کنید؟دشمن بغل گوش ماست.آن ور خبری نیست.


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/4/24 - 05:07:12
:
.....جنگ نرم که جنگی سخت تر و پرهزینه تر از جنگ سخت است ........................
آقای زرین جمله بالا را در متن لطفا تصحیح نمائید.


ايثارگر : 1390/4/25 - 09:48:52
جناب اقاي فرماندار دست مريزاد خيلي زحمت ميكشيد
..... اصل مطلب را اقاي مهدي رضايي و در راه مانده بيان فرمودند.. و اب در كوزه و كوزه هم بيخ كوشت است تشنه لب در بيابان نگرديد


دوستدار میانه : 1390/4/25 - 20:42:33
با سلام حضور دوستان ، معروض می دارد با توجه به شناختی و آشنایی 15 ساله ای که از زمان دانشجویی با جناب آقای خلفاپور فرماندار محترم میانه دارم به یقین ایشان در پی حل موضوع تخلفات شهرداری میانه و برخی اعضای شورای شهر هستند و انشالله نتیجه آن را بزودی همه مردم غیرتمند میانه مشاهده خواهند نمود .
شنیده ها و نقل قولهای بعضی اعضای شورای شهر نیز حاکی از آن است دستگاه محترم قضایی نیز بطور مستند و با مدارک مستدل وارد این موضع گردیده است .
دوستدار میانه


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s