تنها دليل افزايش قدر و منزلت انسان حيا و عفت است. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 448: تنها دليل افزايش قدر و منزلت انسان حيا و عفت است.بازدید کننده : 420 نفر

فرماندارشهرستان ميانه با بيان اينكه در زمينه حجاب و عفاف بايد به اصلاح روي آورد ، تنها دليل افزايش قدر و منزلت انسان  را درحيا و عفت دانست.
تقي خلفاپور در نشست تخصصي توسعه و تعميق فرهنگ حجاب و عفاف در این شهرستان با اشاره به رویکرد ویژه دولت حاضر به امور فرهنگی جامعه افزود: در خصوص فرهنگ و فرهنگ سازی اموری از جمله عفاف و حجاب در جامعه از سوی دولت اقدامات زیادی صورت گرفته و برخی در دست اقدام است .
وي حجاب و عفاف را يكي از احكام ضروري اسلام عنوان كرده گفت: در اين خصوص به مواردي از جمله پوشش اسلامی بايد توجه شده و به صورت ارشادي عمل شود
 خلفاپور براجرايي شدن روشهاي منطقي و تخصصي در رابطه با مساله حجاب و عفاف تاكيد كرده و خواستار آسيب شناسي اين معضل از سوي افراد صاحبنظر ، صاحب قلم ، اساتيد دانشگاهها و تحقيق و پژوهش از سوي آنها گرديد.
گفتنی است بازدید از اصناف از طریق گشت نیروی انتظامی با هماهنگی فرمانداری و بازرگانی و اعلام نتیجه به کارگروه تخصصی ، آماده و ارائه نمودن طرح عملی حجاب و عفاف در جلسه آینده از سوی دانشگاهها ، تشکیل اکیپ 9 نفره در سه تیم برای بررسی حجاب و عفاف کارکنان خواهر در ادارات و سازمانهای دولتی از مهمترین مصوبات این جلسه بود.یک عضو کانون : 1390/4/23 - 13:55:58
miyane2@kanoonparvaresh.com
با عرض سلام و تبریک اعیاد شعبانیه
مرکز کانون شماره 2 میانه در مورد عفاف و حجاب برنام داشتیم لطفا به آدرس بالا هم سر بزنید .


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s