کسب مدال طلا ، نقره و برنز توسط نوجوانان و خردسالان تکواندو کار میانه ای - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 447: کسب مدال طلا ، نقره و برنز توسط نوجوانان و خردسالان تکواندو کار میانه ای بازدید کننده : 444 نفر

در این مسابقات قهرمانی کشور که به مدت  دو روز در 20 و 21 تیرماه انجام شد حسین کریمی اصل از میانه در رده سنی نوجوانان ، انتخابی تیم ملی ، با کسب مدال طلای مسابقات در وزن63- کیلوگرم در وزن ششم به پنجمین مدال طلای کشوری دست یافته و مستقیما در مسابقات آسیایی حضور خواهد یافت.
گفتنی است در این وزن تکواندو کار شیرازی نفر دوم و تکواندوکار کرمانشاهی نفر سوم این وزن گردیدند.
همچنین دراین رده سنی علی شیرازی از میانه  که برای اولین بار در مسابقات قهرمانی کشور حضور یافته بود دروزن 45- کیلوگرم در وزن اول مدال برنز مسابقات را کسب کرد. لازم به ذکر است که تکواندوکار مازندرانی به مدال طلای مسابقات و تکواندوکاری از کرج به مدال نقره این وزن دست یافتند.
در این دوره از مسابقات حامد اصغری از میانه نیز در رده سنی خردسالان 32- کیلوگرم به مدال نقره دست یافته ، استان ایلام مدال طلاو مازندران مدال برنز مسابقات را بدست آوردند.
این تکواندوکاران زیر نظر استاد محمد حسن فلاحی راد مربی اسبق تیم ملی کشور و مربی نمونه آسیا که مربیگری  کرمی و عبدالهی دو تکواندوکاران قهرمان آسیا و جهان را عهده دار بود آموزش می بینند.
در این راستا مهدی نوایی رییس اداره تربیت بدنی شهرستان میانه  با تبریک موفقیت تکواندوکاران میانه ای به آنها و خانواده هایشان گفت: ورزش تکواندوی شهرستان میانه در طرح ابتکاری اولویت بندی هیتهای ورزشی در تربیت بدنی شهرستان رتبه اول را داراست که با توجه به برنامه ریزی در جهت توسعه ورزشهای میانه علی الخصوص تکواندو و افتتاح سالن رزمی و پایگاه قهرمانی شاهد ارتقاء ملی پوشان تکواندوی میانه به 4 نفر خواهیم بود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s