کارگاه آموزشی حجاب ، عفاف و پوشش اسلامی در آموزش و پرورش میانه برگزارشد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 446: کارگاه آموزشی حجاب ، عفاف و پوشش اسلامی در آموزش و پرورش میانه برگزارشد.بازدید کننده : 485 نفر

کارگاه آموزشی حجاب، عفاف و پوشش اسلامی در مدیریت آموزش و پرورش میانه با حضور فرماندار شهرستان میانه –مدیر آموزش و پرورش میانه ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، جمعی از مسئولین و مدیران و معاونین آموزشی و پرورشی مدارس منطقه میانه در دو مرحله در محل سالن اجتماعات این اداره  برگزار شد .
فرماندار شهرستان میانه در سخنانی درخصوص عفاف و حجاب گفت :در جامعه اسلامی ما شاخص ترین واصلی ترین موضوع  در تأمین امنیت اجتماعی و حتی تامین امنیت ملی ما ، مسائل اعتقادی وارزشی است و اگر بتوانیم در جامعه اسلامی مان ارزش ها را محقق كنيم یقیناً به  تحقق امنیت اجتماعی و ملی خودمان کمک کرده ایم .
خلفاپور در ادامه از مدیران ، دبیران و دانش آموزان مدارس خواست تا در تحکیم ارزش های الهی که یکی از آنها حجاب اسلامی است به دید ، حرکت ، عمل و بصیرت خود وسعت  و عمق بخشیده و در این خصوص معلم دیگران گردند.
  . مدیر آموزش و پرورش میانه نیز در این کارگاه آموزشی در مورد ایجاد مدرسه با نشاط و کارآمد گفت : یکی از روش های موفقیت این است که مدیران ما باید احساس نیاز و خلاء رواني براي بهبودوضعيتکرده ، برای کارهای خود برنامه ریزی کنند و و با دیگران به خصوص معاونين و معلمان مشورت بکنند .
اسمعیل بایگان  در ادامه سخنان خود به مسائل عفاف و حجاب در مدارس ، مسائل بهداشت و سلامت و امنیت و نگهداری مدارس اشاره کرده از برگزاری دوره های ضمن خدمت برای  کارکنان مدارس جهت آشنایی با سیستم اتوماسیون اداری خبر داده و یادآور شد که انشاء ا... سال تحصیلی جدید را با اقتدار و تدین و کوشش بیشتر شروع خواهیم کرد .
در این کارگاه حیدری فرمانده نیروی انتظامی و مولوی معاون پرورشی و تربیت بدنی نیز در خصوص عفاف و حجاب مطالب مبسوطی را برای حاضرین بیان داشتند .
در پایان ازمديران و معاونان فعال  مدارس در زمینه عفاف و حجاب تجلیل بعمل آمد .استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s