بايد با تبين جايگاه و اهميت روابط عمومی ،به تاثيرگذاري آن در جامعه افزود. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 442: بايد با تبين جايگاه و اهميت روابط عمومی ،به تاثيرگذاري آن در جامعه افزود.بازدید کننده : 439 نفر

امام جمعه ميانه با بيان روايتي از امام رضا(ع) مبني بر ترس ايشان از اينكه ملت به استخفاف دين بپردازند گفت: سبک شماری اصل اعتقادات ، برنامه هاي اسلامي و شعائر اسلامي نيز موجب تزلزل اعتقادات است كه این امرازمهمترین برنامه هاي تهاجم فرهنگي دشمن به شمار مي رود.
حجت الاسلام والمسلمين محمدرضا حامدي با حضور در جلسه شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي شهرستان ميانه تاكيد كرد كه علي رغم تاكيد مقام معظم رهبري در باب انجام واجبات،حفظ شعائر و اعتقادات اسلامي برخي از مسئولين آگاهانه عمل نمي كنند كه اين مساله خود سبب استخفاف دين مي شود.
وي همچنين اضافه كرد: تنها راه حفظ اعتقادات و شعائر اسلامي در تشكيل كميته اي واحد با متوليان مشخص و فراهم آوردن امكانات ميسر است و تا زمانيكه چنين نشده و بي برنامه عمل كنيم نتيجه مطلوب در جامعه حاصل نخواهد شد.
ایشان با اشاره به اهميت نقش و جايگاه روابط عمومي در درون سازمانها ، ارگانها و نهادها افزود: روابط عمومي در جامعه ما در حد چارت سازماني عنوان شده در صورتيكه بايد با تبين اين جايگاه و اهميت نقش آن در شوراي هماهنگي روابط عموميها و آگاهي مسئولين اين حوزه از وظايف خود به تاثيرگذاري آن در جامعه افزود.تعدادی از ایثارگران میانه : 1390/4/17 - 00:47:15
حاج آقا حامدی عزیز در مورد تخلفات شهردار فعلی میانه یک اقدام جدی مبذول فرمایید


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s