روستای قواق عمولر بخش مرکزی میانه از نعمت برق بهره مند شد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 436: روستای قواق عمولر بخش مرکزی میانه از نعمت برق بهره مند شد.بازدید کننده : 685 نفر

فرماندارشهرستان میانه در حاشیه مراسم افتتاح برق روستای قواق عمولر از توابع بخش مرکزی با اشاره به برخورداری اکثر روستاهای شهرستان از نعمت برق گفت: این شهرستان بیش از 400 روستای دارای سکنه دارد که با عنایت و توجه دولت به مناطق محروم از جمله روستاها می توان گفت که تنها 12 روستای دارای سکنه شهرستان از نعمت برق بهره مند نیستند.
خلفاپور اضافه کرد : برق رسانی به 5 روستا نیز در حال حاضر در دست اقدام است و انتظار می رود که تا پایان سال جاری تمامی روستاهای شهرستان از این نعمت برخوردار شوند.
همچنین در این مراسم ، مدیر امور برق شهرستان میانه در خصوص برق رسانی به روستای قواق عمولر گفت: برای برق رسانی به این روستا 4 کیلومتر خط 20 ولت هوایی ، یکدستگاه  پست هوایی به قدرت 25 کیلو ولت آمپر  و 500 متر خط 400 ولت هوایی احداث شده است .
محمدرضا انصاری  درپایان اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح را 1 میلیاردو دویست و پنجاه میلیون ریال عنوان کرد.جنگال : 1390/4/11 - 17:22:41
شنودگان عزیز توجه فرمایید! توجه فرمایید!!! به روستای قواق عمولر برق رسید!!!!! نخندید این خبر واقعیت دارد!!! بعد از 32 سال از انقلاب به این روستا برق رسید و اشک شوق را در چشمان روستاییان جاری ساخت!!!
واقعا جای تاسف دارد که بعد ار 32 سال از انقلاب شکوهمند مردم ایران به این روستا برق رسانی شده و نمی دانم مسولان با چه روحیه ای این خبر را منتشر کرده اند !!!!!!!!!!!!
-----------------------------
صدای میانه :
همین که روستانشینان از نعمت برق بهره مند می شوند ، جای شکر دارد .


مجید سلیمانی فرد(majid4045 )1390/4/11 - 23:15:14
:
واقعا اگر می شود با 125 میلیون تومان به یک روستا برق کشید چرا روستاییان عزیز باید از نعمت برق محروم باشند.
تصور زندگی بدون برق در این زمانه خیلی سخته!


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s