اصناف شمع فروزان عرصه جهاد اقتصادي هستند. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 432: اصناف شمع فروزان عرصه جهاد اقتصادي هستند. بازدید کننده : 405 نفر

فرماندار شهرستان ميانه با بيان اينكه خود كفايي و استقلال اقتصادي كشور با تدوين يك الگوي صحيح امكانپذير است به  نقش اصناف و بازاریان  در راه رسیدن به استقلال کشور اشاره کرده  اصناف را شمع فروزان عرصه جهاد اقتصادي عنوان كرد.
تقي خلفاپور در جمع اصناف و بازاريان شهرستان  میانه ،  با اشاره به  تقارن سالروز اصناف با سالروز اطلاع رساني و تبليغ ديني خواستار همكاري و همدلي حوزه و اصناف در حيطه و ظايف خود براي پيشبرد اهداف متعالي اقتصاد کشور گرديد .
وي با تاكيد بر توطئه های دشمن عليه كشور ما در حوزه اقتصادي گفت:  اگر در هدفمندکردن  يارانه ها و جهاد اقتصادي ، محورهاي اصلي تو سعه و نقاط ضعف شناسايي نشده و چاره انديشی نشود مشكلات بزرگي دامنگير جامعه خواهد شد.
وي بر ايجاد قرارگاه و فرماندهي واحد در عرصه جهاد اقتصادي همچون هشت سال دفاع مقدس تاكيد كرده افزود : نبايد بدون علم و آگاهي و طرح و برنامه ريزي در اين حيطه عمل شود كه در اين راستا اصناف بايدفراتر از ماموريتهاي گذشته و با بهره گيري از نيروهاي هوشمند و طراح امور سنتي را كنار گذاشته و با بازبيني و تنظيم برنامه جديد به توسعه كشور البته با همراهي و همكاري حوزه و بازار بپردازد.جنگال : 1390/4/2 - 23:02:10
فرماندار عزیز! کدام اقتصاد؟کمر بازاری و سرمایه دار شکسته!


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s