ادارات و نهادها در ارائه خدمات به دانش آموزان نباید به صورت جزیره ای عمل نمایند. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 429: ادارات و نهادها در ارائه خدمات به دانش آموزان نباید به صورت جزیره ای عمل نمایند.بازدید کننده : 357 نفر

 فرماندار شهرستان میانه  با تاکید بر اینکه  باید ستادی تشکیل شود  تا نهادها و ادارات بصورت جزیره ای در ارائه خدمات به دانش آموزان عمل ننمایند گفت:  در این ستاد محور اصلی باید آموزش و پرورش باشد ، تا بابرنامه ریزی صحیح  مدارس در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.
خلفاپور در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه میانه بیان داشت که  نباید اوقات فراغت موجب دغدغه فکری خانواده ها باشد که در این راستا باید با برنامه ریزی صحیح و مناسب اوقات فراغت دانش آموزان پر شود.
رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان میانه در پایان در خصوص مسائل فرهنگی ، حمل و نقل و سرویس دانش آموزان در سال تحصیلی جدید ، استفاده از امکانات و نیروی انسانی ادارات و نهادها در کلاس ها ی تابستانی ، مسائل و مشکلات اردوگاه مطالب مبسوطی را بیان داشت.
همچنین دراین جلسه  مدیر آموزش و پرورش میانه  و دبیر شورا  به اقدامات انجام گرفته در خصوص تعمیرات و تجهیزات مدارس ، طرح هجرت 3 ، تشکیل کلاس های تابستانی ، تک شیفته کردن مدارس ابتدایی ، هوشمند کردن مدارس در سه سطح، و اردوگاه شهید ناصری اشاره کرد.
لازم بذکر است که: اردوگاه شهید ناصری در حد فاصل روستای آچاچی و فولاد آذربایجان در قسمت جنوب شرقی شهرستان میانه قرار گرفته که دارای 19 هکتار مساحت و 13000 اصله درخت می باشد اردوگاه مجهزبه نماز خانه ،سرویس های بهداشتي و سی باب آلاچیق مي باشد که هر سال پذیرای بیش از  15000 دانش آموز می باشد . در ضمن اردوگاه شهید ناصری در طول سال آمادگی پذیرش اردوهای دانش آموزی از سراسر کشور را دارد .  استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s