پیام تبریک فرماندار شهرستان میانه به مردان طلایی میانه ای در مسابقات جهانی تکواندو - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 403: پیام تبریک فرماندار شهرستان میانه به مردان طلایی میانه ای در مسابقات جهانی تکواندوبازدید کننده : 850 نفر

خلفاپور فرماندار شهرستان میانه

یوسف کرمی و فرزاد عبداللهی تکواندوکاران میانه ای

 بسم الله الرحمن الرحیم

 خدای بزرگ را شاکرم که دیگربار تکواندوی ایران با دو مدال طلای تکواندوکاران میانه ای بر بام جهان تکیه زد. مردان طلایی میانه دیگربار نام و آوازه میانه، آذربایجان شرقی و ایران اسلامی را جهانی کردند و برای نخستین بار بر سیطره 38 ساله کره جنوبی آنهم در خاک خود که مهد تکواندوی جهان است، پایان دادند.

اینجانب ضمن تقدیر از مردان طلایی تکواندوی میانه "یوسف کرمی" و "فرزاد عبداللهی" که موجبات غرور و شادی مردم ایران شدند، این پیروزی غرورانگیز را به تمامی اهالی میانه و هموطنان عزیز تبریک می گویم.

اکنون شهرستان میانه با کسب دو مدال طلای جهانی سهمی برابر با مهد تکواندوی جهان یعنی کره جنوبی دارد.

مضافاً تبریکی دیگر برای کاپیتان تیم ملی تکواندو ، یوسف کرمی عزیز دارم که با این طلای جهانی، به جمع پرافتخارترین تکواندوکاران تاریخ جهان پیوست.

جوانان و ورزشكاران میانه و ايران اسلامي نشان دادند که با ايمان به خدا و تلاش و شايستگي خود می توانند به تمام قله هاي قهرماني جهان دست یابند. 

تردیدی نیست که این قهرمانی قابل توجه و تاریخی در سايه برنامه ريزي و تلاش فراوان تمامی اعضای تیم ملی، مربیان و مدیران تکواندوی کشور محقق شده و با این قهرمانی چشمگیر، بیش از این شایان توجه مسئولین کشوری می باشد.

 خلفاپور ـ فرماندار شهرستان میانه

 نوشين سادات حسيني(noshin )1390/2/17 - 21:58:19
من هم به نوبه خود این افتخار بزرگ را از ته دل به تمام همشهریان عزیزم تبریک می گم. از آقای خلفاپور فرماندار محترم میانه هم باید بابت چنین حرکتهایی باید تشکر کرد. کمتر دیده می شود که چنین پیامهایی صادر شود. این کار نشون میده که ایشان به تمام مسائل پیرامون خود توجه دارد. بازم تبریک میگم.


: 1390/2/17 - 23:41:16
نکته ظریفی اینجا دیدم که برام جالب بود البته شنیده بودم ولی به اینصورت دقت نکرده بودم: جمع مدال طلای میانه برابر با جمع طلای امپراطور تکواندوی جهان یعنی کره جنوبی! خیلی جالبه. ممنون از فرماندار عزیز.


من : 1390/2/18 - 00:21:49
منم تبریک میگم.میانه افتخارات بزرگی داره که جای تبریکات زیاد داره،اما متأسفانه به دور ریخته شدن.مثل هنرمندان، شاعراو...کاش یکی هم یادی از اونا می کرد.


تانيش : 1390/2/18 - 00:38:10
ميياناليلارين روحياتيندا وار ائله بو بيرينجي اولماقلار!
موباركدي ,اينشاللا داواملي اولسون بو قهرمانليقلار


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/2/18 - 07:50:28
با تبریک این پیروزی بر خانواده محترم جناب آقایان كرمي و عبدالهیمحمدصادق نائبی(msnaebi )1390/2/18 - 08:27:39
یوسف جان ! آفرین بر این همت و غیرتت !
از صمیم قلب تبریک می گویم این افتخار بزرگ تاریخی را.
یوسف جان! برگی که در دفتر افتخارات شهر ما برای تو باز شده برای همیشه باز خواهد ماند.
وقتی تو را از یک قدمی المپیک بازگرداندند و برخلاف مصوبات و تصمیمات، نامت را خط زدند، خیلی ها گفتند: دیگر روحیه ای برای یوسف نماند. او باید خداحافظی کند ولی تو نشان دادی که واقعاً به حق بر جایگاه نخست جهان تکیه زدی. اکنون ماههاست که بر جایگاه نخست سنگین وزن تکواندوی جهان تکیه زده ای.
یوسف عزیز! تو درحالیکه ورزش اصلی و مشهور استانهای چهارگانه شمالغربی کشور یا کشتی بود یا وزنه برداری، در طول ده سال تمام معادلات را برهم زده و تکواندوی میانه که نه، شمالغرب که نه بلکه ایران را جهانی کردی و در این راه همراهی تکواندوکار بستان آبادی مان هادی ساعی نیز اهمیت ویژه ای داشت. حال وقتی در اردوی تیم ملی تکواندو حضور می یابم و هربار می بینم نیمی یا ثلثی یا ربعی از تیم ملی تکواندوی کشور ، میانه ای هستند لذت می برم.
اکنون میانه با دو مدال طلا پرافتخارترین شهر جهان در مسابقات جهانی تکواندو است. یکی از آن تو دیگری از آن پسرعمه ات فرزاد عزیز.
امروز برای من روز خوبی بود چون تو به کلکسیون پرفتخارترین تکواندوکاران تاریخ جهان پیوستی.
در این راه طولانی و اردوهای مشقت بار و سنگین تیم ملی زحمات دوست عزیزم آقای مهماندوست را هم فراموش نکنیم. در سایه مربیگری این مرد بزرگ بود که اکنون بعد از 38 سال کره جنوبی را از قله تکواندوی جهان پایین کشیدیم و بر رأس قله تکواندوی جهان تکیه زدیم. او به حق پرافتخارترین مربی جهان شد.


احد اصغري : 1390/2/18 - 16:07:55
و من با اجازه اصلاح ميكنم روستاي تاريخي ميهاوا (ماهي آباد )با دو مدال طلا در تكواندو سهمي برابر باكشور كره جنوبي دارد و نيز باشاعران و نويسندگاني چون حسن رحماني -محمد احمدي -افضل اصغري -احمد اصغري -مهدي اصغري -اسماعيل محمدي و.... سهمي برابر با شهر شيراز
و لذا شايسته تكريم و توجه ويژه !


طاهر نائبی(mayana )1390/2/18 - 16:14:39
احسنت به آقایان خلفا پور و زرین که این اقدام تحسین برانگیز را انجام دادند، همانطور که قبلا عرض شد، واقعا جای تبریک مسئولین در چنین افتخار آفرینی هایی خالی بود که این طلسم شکسته شد .
همه ی سران کشور اعم از ورزشی وغیر ورزشی تبریک گفته اند ولی بی شک هیچ کدام شیرینی این تبریک و این دلگرمی را ندارد .
البته این تبریک نافی وظیفه اداره ی "تربیت بدنی شهرستان میانه "نیست.


ماني سليمانپور(manis )1390/2/18 - 22:14:31
افتخار می کنم که همشهریانم چنین موفقیتی کسب کرده اند. تبریک میگم.


سمانه عباس زاده : 1390/2/19 - 00:11:16
باسلام، اين موفقيت بزرگ را به تمامى ايرانيان،مخصوصا به استاد بزرگوارم جناب آقاى نوذرى و خانواده محترمشان تبريک عرض ميکنم


دانشگاهیان میانه : 1390/2/20 - 21:30:39
... ، مسئولین ارشد میانه بخاطر خدا و منافع بیت المال و مردم ستمدیده و مظلوم میانه اینقدر کوتاهی نکنید و بگذارید شهردار استیضاح شود و سزای کارش را ببیند. ایشان به حد کافی در حق مردم میانه و کارکنان و بیت المال کم کاری کرده اند دیگر بس است. آقای فرماندار! بعنوان نماینده دولت عدالت محور بگذارید عدالتی که از آن دم می زنید در مورد شهردار متخلف میانه اجرا شود .
دانشگاهیان میانه


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s