بازتریلر، بازمحور میانه وکشته و زخمی شدن 3 نفر از هموطنانمان. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 393: بازتریلر، بازمحور میانه وکشته Ùˆ زخمی شدن 3 نفر از هموطنانمان.بازدید کننده : 569 نفر

بر اثر برخورد سه دستگاه تریلر ولوو ، کامیون بنز و سواری پژو در کیلومتر 33 محور میانه ، قره چمن که در ساعت 3 بامداد امروز به وقوع پیوست راننده کامیون و تریلر در دم فوت و راننده پژوکه مصدوم شده بود به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال یافت.
به گزارش فرمانده پلیس راه میانه علت این حادثه بی مبالاتی از جانب راننده تریلرکش ولوو با تجاوز به چپ ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام شد.
در این حادثه تریلرکش از میانه به تبریز و کامیون و پژو سواری از سمت تبریز به میانه عازم بودند .
یونس احسان فر در این راستا به رانندگان گوشزد کرد که به هنگام خستگی و خواب آلودگی حتما خودروی خود را در محل مناسب پارک کرده و استراحت نمایند تا دیگر شاهد حوادثی از این قبیل نباشیم.میانا : 1390/1/30 - 15:22:08
چرا فرماندار محترم و پلیس راه تردد تریلر و کامیونها را از جاده میانه ممنوع نمیکنند؟


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/30 - 15:43:26
فرماندار محترم میانه
با سلام و احترام
گوشزد کافی نمی باشد. با توجه به افزایش روزافزون تصادفات این محور بایستی به عنوان منطقه با درجه بالای خطر برای رانندگان اعلام شود.
از فرماندار محترم میانه استدعا داریم دستور فرمایند موضوع پیگیری و حداقل تا بازگشت به شرایط عادی سه ماه به صورت ویژه این محور توسط گشت های ویژه خودرو 24 ساعته کنترل شود.
لزومی ندارد در این شرایط سخت پلیس مدام گوشزد نماید شرایط فعلی موقعیت عملیاتی است.
پلیس راه میانه به اندازه کافی گشت ویژه الگانس دارد و از این امکانات بایستی جهت افزایش امنیت جاده ها استفاده شود.
رونوشت:
سردار ریاست محترم پلیس راهور ناجا
ریاست محترم پلیس راه ناجا


سوز گزدیرن(souz )1390/1/30 - 16:38:04
به نظر من به جای ممانعت از عبور و مرور تریلی ها از مسیر میانه مسئولان ما باید با ارائه آمار زیاد تصادفات این مسیر ضمن دعوت از مسئولان رده بالای وزارت راه از دولت بخواهند بودجه مناسبی جهت چهار خطه نمودن جاده میانه تبریز و میانه زنجان اختصاص دهند


در راه مانده : 1390/1/30 - 22:11:00
اشكال اينست كه در بدو ورود به اتوبان در نزديكي قوريگل از طرف تبريز اتوبوسها .كمرشكنها و تريلرها ونيز كاميونهاي بزرگ نمي خواهند عوارض تردد در سطح اتوبان را بپردازند اين جاده ي قديمي هم ظرفيت اش معلوم است كشش بيش از اين را ندارد پس اگر فرمانده پليس راه واقعا" راست مي گويد تابلوي عبور كاميون ممنو ع را تدارك ببيند !نه اينكه قدم به قدم الگانس و مامور رديف كند وجريمه هاي بيست تا سي توماني چا پ نمايد.


: 1390/1/31 - 07:59:28
اینسانلارین جانینین ارزیشی نئچه دی؟ بیر نفر یا ایکی نفر بس دیی ؟


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1390/1/31 - 10:28:34
با سلام یک طرف موضوع ممانعت از تردد تریلرهاست
اما در هر صورت امروز با حضور مسوولین استانی تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد


در راه مانده : 1390/1/31 - 11:15:55
مسؤول محترم روابط عمومي فرمانداري ميانه جناب زرين.هر چند كه كنترل مطالب مندرج در صداي ميانه وساير سايتها ومطبوعات و جواب دادن به تك تك شان مستلزم بكارگیري زمان و نفر مي باشد اما اين همت وتوانايي شما در پيگیري مسائل شهري ومردمي خصوصا"موضوع مادرشهيد مفقودالاثر يحيي... بي تعارف مثال زدني وقابل تقدير است.عزت عالي مستدام.
.............................
صداي ميانه: بعضي اخبار و مطالب انعكاسي در سايت ندارد. براي نمونه در موضوع بي توجهي و بي مهري رئيس بنياد شهيد ميانه به مادر شهيد، رياست محترم روابط عمومي فرمانداري، شخص فرماندار محترم و معاون محترم سياسي امنيتي فرمانداري آقاي باقري كه سابقه سالها مديريت بر بنياد شهيد را در كارنامه خود دارند، بصورت جدي پيگيري كرده و در اين امر مساعدت نمودند كه صداي ميانه از جانب مخاطبان خود بخاطر اين تلاش تشكر مي كند.


علی : 1390/2/1 - 11:56:58
با سلام
دوستانی در باره تردد کامیونها و تریلی در مسیر میانه -تبر یز اظهار نظرهایی می کنند که فراموش کرده اند که نام این جاده ترانزیت است که در نقشه راههای بین المللی با حرف Eغربی برای جوامع بین المللی شناخته شده است در کدام قانون نوشته شده است که این چنین جاده را بر روی کامیونهای سنگین چه ایرانی و چه خارجی ورود ممنوع کردحال سوال اساسی اینجاست آقایانی از بی مدیرتیی خود رنج می برند وتوانایی بر خورد با ترافیک و عوامل خود را ندارند می خواهند با نصب تا بلو ورود کامیون ممنوع چه چیز را ثابت کنند
آقایان مسولین آیا نمی شد با احداث چند کیلومتر راه با عنوان باند کند رو در فواصل معین احداث کرد تا از سوانح ناگوار جلوگیری کرد (اداره کل راه ترابری استان)
پلیس راه محترم ماموران آن یگان بجای مخفی شدن در پشت موانع وچرت زدن در پشت فرمان در ماشینهای
آخرین سیستم کمی هم در جاده ها گشت زنی کنند


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s