فرماندار شهرستان میانه ازکافی نبودن خدمات گاز و راه دراین شهرستان انتقاد کرد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 388: فرماندار شهرستان میانه ازکافی نبودن خدمات گاز Ùˆ راه دراین شهرستان انتقاد کرد.بازدید کننده : 534 نفر

فرماندار شهرستان میانه با انتقاد از کافی  نبودن خدمات گاز Ùˆ راه در شهرستان اظهار امیدواری کرد Ú©Ù‡ بعد ازهدفمند شدن یارانه ها Ú©Ù‡ در سال گذشته اتفاق افتاد همچنین با سرمایه ای Ú©Ù‡ دست دولت را Ù…ÛŒ گیرد بتوانیم شاهد احیای راه قد یمی تبریز- میانه ØŒ راه ابریشم ØŒ احداث Ùˆ بهسازی راههای روستایی Ùˆ نیز بهبود خدمات گازرسانی به روستاها با توجه به پراکندگی روستاهای شهرستان  البته با همت مضاعف مسئولین باشیم.
تقی خلفاپور در نشست کارگروه عمران شهرستان پس از بازدیداز پروژه های راه میانه به همراه مدیر کل راه استان آذربایجان شرقی، از کشته شدن 120 نفر بر اثر سانحه تصادف در جاده های میانه خبر داده وخواستار تسریع در عملیات اجرایی سرچم ، میانه و بهبود وضعیت راههای شهرستان شد.
وی در پایان با اشاره به راه اندازی شهرک صنعتی ترکمانچای گفت: دیگر راههای قدیمی و نامطلوب در این بخش جوابگوی مردم نبوده و نیاز است تا چاره ای در این راستا اندیشیده شود.جنگال : 1390/1/24 - 10:20:06
با سلام خدمت فرماندار گرامی که حداقل یادی از مشکلات شهرمان می کنند در میان انبوه مشکلات شهرمان با توجه به افزایش بلایای طبیعی و مصنوعی آیا برای انبارهای شرکت نفت که بزرگترین تهدید برای شهر می باشد چاره ای اندیشیده شده است ؟؟؟؟؟


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/24 - 13:06:16
روابط عمومی اداره گاز در صورت امکان کلیه کدها و استانداردهای مورد استفاده را اعلام نماید/. با تشکر


درراه مانده : 1390/1/24 - 15:11:00
جنگال !اثرات سؤ و مخرب بالفعل اين نام زمخت شما كه مخخف عبارت"جنگ الكترونيكي وليزري"است و اسم يك واحد نظامي ومخابراتيست بيشتر از خطرات بالقوه ي مخازن خالي از نفت مستقر در ورودي شهر مي باشد اين را هم بدان كه 25سال قبل كه شهرتان هر روز بمباران هوايي مي شد تصميمات لازم در اين مورد اتخاذ شده وطرح هاي اجرايي مناسب رابراي مواقع اضطراري تنظيم كرده اند.شما اين سوناميگري خيالي را رها كن لطفا"مشوش نباش!


از راه رسیده : 1390/1/25 - 08:12:55
نوکرتم در راه مانده الحق که گل گفتی ! جنگال هم نامی نشأت گرفته از توهم اهریمن تراشی در ایران امروزی است


من سن او : 1390/1/25 - 08:17:57
حاج اقا خلفاپور؛
مثل معروف « یکی به میخ و یکی به نعل » را که قطعا میدانید ؛ با همه تفاسیر و تعابیرش! حالا این فرمایشات خودتان را بگذارید در کنار ان کادو و لوح تقدیری که دو ماه پیش به آقای رسولزاده ( رئیس اداره راه میانه ) در مراسم تجلیل از مدیران نمونه شهرستان در سالن هلال احمر اهدا فرمودید.
البته ناراحت نشید !! پیش میاد...


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1390/1/25 - 15:28:35

من سن او :
باسلام! آقای فرماندار نگفته اند که از کسی راضی هستند یا ناراضی.
در مورد انبار نفت نیز موضوع را از استان اقای همافر پیگیریم


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1390/1/25 - 15:32:04
جناب اصغری : فرمایش و نامگذاری های مقام معظم رهبر یک ساله نیست اصلاح الگوی مصرف ، همت مضاعف و کار مضاعف ،جهاد اقتصادی همیشه ضرورت است


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s