اصلی ترین محوردر شهرستان میانه توسعه اقتصادی است. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 386: اصلی ترین محوردر شهرستان میانه توسعه اقتصادی است.بازدید کننده : 424 نفر

فرماندار شهرستان میانه اصلی ترین محورمورد توجه در شهرستان میانه را توسعه اقتصادی خواند و افزود: این امر از شش ماه پیش در دستور برنامه توسعه شهرستان قرار گرفته است.
خلفاپور در نشست کارگروه اقتصاد شهرستان میانه  با بیان اینکه باید دیدگاهها را وسعت بخشید تاکید کرد Ú©Ù‡ کوته نظری در مباحث اقتصادی سبب خسران  جامعه خواهد بود.
وی در ادامه اولین موضوع مورد بحث جهت تبیین جهاد اقتصادی را دیدگاه فقهی و علمی مساله عنوان کردو گفت: عمل به فرمایش مقام معظم رهبری که از لحاظ قانونی وشرعی حکم حاکمیتی است بر همه ما ادای دین و وظیفه به شمار می رود.
خلفاپور در پایان برگزاری همایشی عظیم با محوریت جهاد اقتصادی در سه ماهه اول سال با حضور صاحبنظران و روشنفکران کشوری و بین المللی را سبب آگاهی عموم از بحث جهاد در حیطه اقتصاد ذکر کرد.قاسم رحمت اللهی(gardash )1390/1/22 - 02:17:36
محمدصادق نائبی(msnaebi ) 1389/12/24 - 09:30:06
باسلام و عرض تأسف نسبت به چنين رخدادهاي تلخي، بنده امروز صبح با آقاي واحدي رئيس بنياد شهيد ميانه صحبت كردم. از آنجا كه ايشان نسبت به كليه امور نظارت مستقيم دارند نسبت به اين امر نيز زمينه آگاهي داشتند و اظهار داشتند: "من خودم حضوراً چندين بار پيگير اين مسئله شدم و حتي به محل رفتم ولي هربار سئوال كردم همسايه ها گفتند: رفته مسافرت پيش پسرش. ضمناً اين خانم اصلاً نه وام گرفته و نه تا الآن بنياد شهيد آمده و نه احدالناسي به ايشان اسائه ادب كرده. اين مادر عزيز با من تماس بگيرند تا من پيگيري بكنم."
تلفن آقاي واحدي: 2231712
از ارسال كننده اين عريضه تقاضا مي شود نتيجه تماس با آقاي واحدي را متعاقباً اعلام كنند تا درصورت تأييد اين سوءبرخورد، گزارش آن را شخصاً به دفتر بازرسي مقام معظم رهبري ببرم
روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin ) 1389/12/25 - 09:07:00
با سلام و عرض ادب لطفا با ما تماس بگیرید 2233602-0423
باسلامي دوباره حضور برادران خدوم اين شهر اقايان:مهندس نايبي ومحمود زرين.
بسيار متاسف بايد بود بخاطر مسوؤليني كه ميز رياست بنياد شهيد را با ميز شركت تعاوني ومددكاري اشتباه كرفته اند.
امروز 21\1\90يكشنبه صبح ساعت0900بالاخره بعداز يكماه اقاي واحدي براي اولين بار بهمراه 3نفر از كارمندانش از اين مخروبه(منزل مادر شهيد يحيي يوسفيان)ديدار كرده وحسب اعلام اين مادر شهيد برخورد بسيار تلخ وغير منتظرهاي با ايشان داشته وسوؤالات بي ربطي تؤام با طلبكاري داشته است كه شايد شنيدن بعضي از اين صحبتها جالب باشد خصوصا كه حالاتشكيل شوراهايي براي ترويج فرهنك شهادت ويا رسيدكي به خانواده ي شهدا از سوي فرمانداري و امام جمعه ي محترم تبليغ مي شود اصلح است ازنقطه نظرات اقاي واحدي هم در اين باب استفاده شود!
بعد از اين ديدار فرموده اند:
1-امكاني براي كمك ولو اندك هم ندارند.
2-اين خرابي ونشستي كه در ديوار خانه ايجاد شده با يكي دو ميليون تومان درست شدني نيست و وام 16ميليوني لازم است اما بايد كه دوميليون وام تعميرات سابق راتسويه كني تا تعلق يابد!
3-شما كه فرزندان ديكري هم غير ازاين شهيد داريد از ايشان استمداد كنيد وجرا فقط يقه ي بنياد شهيد را كرفته ايد؟
4-ومهمتر از هر سوؤال اينكه :اي خانم.اي مادر شهيد! اكر اين فرزندتان شهيد نمي شد جكونه زندكي مي كرديد؟برويد همانطور زندكي كنيد ومشكلاتتان راخودتان حل كنيد!!!!!!
5- افرين بر شما واحدي واقعا دستت درد نكند!خوب حساب مادر مستاصل شهيد را دادي كف دستش.انهم نزد كارمندات.بارك الله به تو!خدا امثالت را در اين شهر زياد كند دردش را بمراتب زيادتر كردي!
راستي مي داني يكي از همراهات به مادر شهيد سفارش كرده كه سعي نكند با تو دهن به دهن نشود
ودر اين صورت بد مي بيند!؟منظورش جه بوده؟نمي داني؟


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/22 - 07:37:28
جهت افزایش سرمایه گزاری در سطح شهرستان میانه توصیه می شود واحدهای صنعتی بخش خصوصی که دارای بازده خوبی بوده معرفی شوند تا برای سایر فعالان اقتصادی انگیزه مضاعف ایجاد شود و این نکته در میانه نیز جا انداخته شود دولت به طور کامل از بخش خصوصی حمایت نموده و تا حد ممکن همراهی های لازمه را انجام می دهد.
ضمنا میانه ایهای خارج از میانه دارای سرمایه هنگفتی بوده و در صورت تبلیغات مناسب فارغ از هیاهوهای تبلیغات سیاسی قطعا این افراد در میانه قسمتی از سرمایه خود را به گردش در بیاورند و نقش فرمانداری در ایجاد بستر لازم بسیار مهم و سرنوشت ساز می باشد.
نقش سرمایه های کوچک با تعداد فراوان را نیز می توان به این مقوله اضافه نمود.
با آرزوی توفیق الهی برای مردم میانه در این سال جهاد اقتصادی


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s