سرنوشت نامشخص بازسازي يا تخريب بيمارستان امام خميني(ره) مشخص شد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 382: سرنوشت نامشخص بازسازي يا تخريب بيمارستان امام خميني(ره) مشخص شد.بازدید کننده : 476 نفر

فرماندار شهرستان ميانه گفت: سرنوشت نامشخص بيمارستان امام خميني(ره) ميانه که موضوعي آزاردهنده بود خوشبختانه با تاييد مسئولين استاني براي بازسازي آن مشخص شد .
خلفاپور در نشست کارگروه بهداشت Ùˆ درمان شهرستان  به مشکل خرابي سي تي اسکن موجود در شهرستان Ùˆ نياز به تعمير آن در هر ماه اشاره کرده افزود: با همت دکتر شيوياري رييس شبکه بهداشت Ùˆ درمان شهرستان قرار شد تا با تامين مبلغي از سوي استان Ùˆ شهرستان Ùˆ نيز بنا بر قول Ùˆ قرارهايي از سوي وزارت ØŒ دستگاهي خريداري شود Ú©Ù‡ نتيجه اي تا کنون حاصل نشده است اما اميدواريم با قول مساعد رياست محترم علوم پزشکي استان براي خريد دستگاه مشکل شهرستان در اين راستا مرتفع گردد.
وي در ادامه بر شبانه روزي شدن درمانگاههاي ترکمانچاي و کاغذکنان که 80 روستا را تحت پوشش داشته و در حدود 60 کيلومتر از مرکز فاصله دارند تاکيد کرده خواستار قول مساعد از سوي استان در اين راستا شده و افزود: شبانه روزي شدن درمانگاه ترک نيز از جمله خواسته هاي ديگر شهرستان است .
 Ø®Ù„فاپور در پايان با بيان اينکه شهرستان ميانه دورترين شهرستان به مرکز استان بوده تامين Ùˆ تقويت  نيروي انساني در حوزه بهداشت Ùˆ درمان شهرستان را امري ضروري ذکر کرد.سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/18 - 08:34:11
امام جمعه محترم شهرستان میانه شدیدا پیگیر این موضوع هستند کاش این موضوع هر چه سریع تر حل می گشت.


اتیمین زهری : 1390/1/18 - 13:46:11
اوجوری کی دوستلار سایتوزدا بویورموشدولار آیا بو چوخ موهم قضیه بارسیندا مسئولار فیکر ایلیوب تدبیر توکوب یا اقدام ایلیاجاخلار ؟ :
اگر زلزله حادثه سی دالیجاخ آلاه ایلممیش میانانین ورودی یولاری داخ توکولماخ اثریندا توتولوب باخلانسا ، نجور امدادرسانی ممکوندور چوخ دوز دیلار ، او مخازن نفتی شرکت نفت ( فوتبال میدانین یانیندا اولان ) اگر زلزله زمانیندا ضربا کورسالار و زلزله دان سونرا میانیا سرازیر اولسالار باشیمیزا نه کول کرگ توکاخ آقالار ، فرماندار نمایندالار و شورای شهر و شهرداری و شرکت نفت و ... فیکر اساسی ایلیون سوزی آلله آندار ویروخ امت میانانین فریادینا یتیشون .
اتیمین زهری


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/18 - 15:56:01
مدیریت محترم روابط عمومی فرمانداری میانه

با سلام و احترام
در ادامه کامنت قبلی
نظر به اینکه تعدادی از اهالی شهرستان میانه با توجه به حوادث اخیر بوجود آمده در کشور ژاپن و سرازیر شدن نفت خام از مخازن ذخیره دچار نگرانی خاصی شده و این امر چندین بار از سوی خوانندگان محترم پیگیری شده است در صورت امکان خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمائید این موضوع به مراجع مرتبط انعکاس یابد.
لازم به ذکر است که طراحی مخازن موجود در سطح شهر میانه مربوط به سال های قبل بوده لذا این مخازن از لحاظ پایداری در مقابل زلزله با شدت های مختلف ایمن سازی نشده است و ضرورت دارد ایمنی ذاتی این مخازن مورد بررسی قرار گیرد
قبلا از حسن توجه فرمانداری محترم میانه در حل مشکلات مردم سپاسگزار می باشد.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s