باید منتظر مشکل نباشیم بلکه از به وجود آمدن آن جلوگیری کنیم. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 378: باید منتظر مشکل نباشیم بلکه از به وجود آمدن آن جلوگیری کنیم.بازدید کننده : 444 نفر

فرماندار شهرستان میانه با تبریک حلول سال نو در اولین روز بازگشایی ادارات در سال جدید اظهار امیدواری کرد: که سال 90 سالی پربارتر از سالهای گذشته برای مردم و مسئولین بوده و با عزم بر جهاد اقتصادی باید منتظر مشکل نباشیم و از به وجود آمدن آن جلوگیری کنیم.
خلفاپور دراولین جلسه شورای اداری در سال جدید  با بیان نامگذاری امسال بنام جهاد اقتصادی بنابر فرمایش مقام معظم رهبری افزود: هرکس در حوزه خود باید لباس جهاد بپوشد تا در این حرکت عظیم اقتصادی موفق شده ØŒ کشور را به ساحل امن برسانیم تا هیچ کشوری اجازه تعرض  را نداشته باشد.
 ÙˆÛŒ در ادامه مشکل بیکاری در شهرستان میانه را از مسائل اقتصادی مهم Ùˆ غیر قابل قبول خواندو گفت: Ù…سائل اقتصادی ØŒ Ø¨Ø§Ù†Ú©ÛŒ Ùˆ گمرکی از دیگر مشکلات هستند Ú©Ù‡ نیاز به جراحی اقتصادی دارند Ú©Ù‡ امید Ù…ÛŒ رود با همت مسئولین در سال جدید شاهد بهبود وضعیت اقتصادی در کشور باشیم.
فرماندار شهرستان میانه همچنین با امر مقام معظم رهبری بر جهاد اقتصادی تکلیف همه را سنگین تر عنوان کردو افزود:  وظیفه ایجاب Ù…ÛŒ کند تا همه نهادها Ùˆ ارگانها خصوصا سازمانهای فعال در حوزه اقتصادی با تحول آفرینی درنحوه عملکرد سازمان خود با عزم بر جهاد به سمت تعالی Ùˆ پیشرفت کشور قدم بردارند.
خلفاپور در پایان با تاکید بر اینکه نامگذاری  هرساله مقام معظم رهبری مصرف یکساله نداشته ØŒ زنجیروار به هم متصل شده Ùˆ موجب پیوند هرسال به سال گذشته است افزود: تحول Ùˆ نوگرایی در طبیعت باید سرمشق انسان باشعور Ùˆ آگاه بر ایجاد تغییر در خود باشد زیرا تنها با تغییر Ùˆ تحول در نگرشهاست Ú©Ù‡ Ù…ÛŒ توان به سمت تعالی خود Ùˆ کشور پیش رفت.سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/8 - 08:18:20
صرفا جهت مطالعه کارشناس محترم روابط عمومی فرمانداری
با سلام و احترام
ضمن تقدیر و تشکر از روابط عمومی فرمانداری میانه یک سوال دارم
چرا جملات نقل شده ایشان بطور کامل نقل و قول نمی شود. به نظر می رسید طرز انشا به صورتی می باشد که بین جملات پیوستگی خاصی وجود ندارد


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1390/1/8 - 13:56:50
با سلام وتبریک سال نو موضوع طرح شده توسط معلم دیار به استحضار می رساند موارد مطوحه به شهرداری ، بهداشت و درمان و شرکت نفت ارجاع داده شده و در دست پیگیری می باشد
در مور قلم قاصر حقیر به سینا میانه
چیزهای که یاد گرفته ام از آموزشهای روابط عمومی و خبر نویسی را انتقال داده ام و امکان درج تمامی صحبتها در خبر وجود ندارد و آماده استفاده اطلاعات بروزتان می باشم
با تشکر


در راه مانده : 1390/1/9 - 02:51:20
آقای زرین اگر در باره ی تماس با مادر شهید گمنام (یحیی)با شما یا صحت وسقم قضییه وپیگیریهایی که کرده اید توضیحی بدهید از نگرانی ما کاسته خواهد شد.ممنون .البته اگر شرایط اداری اجازه بدهند.


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1390/1/9 - 23:59:57
در مورد مادر معظم شهید بررسی های لازم انجام شد و اقدام خواهد شد برای اطلاعات بیشتر می توانید با اینجانب تماس بگیرید
2233602-0423


اتیمین زهری : 1390/1/17 - 17:19:06
شهرین بی صاحابلیخی نه وقتدا کیمین؟ !
زیبیل خانانین گولی توشسین او ... باشینا کی باشلارین عوض شهره یتیشماخ ، شورای شهرین دعواسینا و استیضاحا قاتیپلار و میلتین جانینان و سلامتدیخینان اوینویونلار .اوبیری شهرداری کی ایش اوستینا کلیب میانانی خارابا ساخلیاجاخ کیمدی ؟
اتیمین زهری


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s