فرماندار شهرستان میانه بر برداشتن دیوار بین حوزه علمیه و آموزش و پرورش تاکید کرد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 372: فرماندار شهرستان میانه بر برداشتن دیوار بین حوزه علمیه Ùˆ آموزش Ùˆ پرورش تاکید کرد.بازدید کننده : 427 نفر

 ÙØ±Ù…اندار شهرستان میانه با تشکراز رئیس آموزش Ùˆ پرورش شهرستان Ùˆ همکارانشان در کسب رتبه اول Ø·ÛŒ سال گذشته ØŒ از تلاش وافر آنها در تلاش مضاعفشان برای ارتقاء آموزش Ùˆ پرورش شهرستان در سال جاری گفت : به یاری دولت حاضر آموزش Ùˆ پرورش در نظام ما متحول شده Ùˆ جایگاه واقعی خود را یافته Ú©Ù‡ امیدواریم با تلاش مسئولین امر Ùˆ برداشتن دیوار بین حوزه علمیه Ùˆ آموزش Ùˆ پرورش شاهد ارتقاء هرچه بیشتر آموزش Ùˆ پرورش در پیشبرد اهداف نظام باشیم .
خلفاپور با حضور درآخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان طی سال جاری ، بهبود وضعیت نابسامان حوزه علمیه از نظر محل و مکان را ضروری خواند .
وی همچنین در ادامه به خدمت سالم ترین افراد در آموزش و پرورش تاکید کرده گفت : پایه های آینده کشور در مدارس پرورش می یابند پس در این راستا نباید تنها به فکر پرکردن جاهای خالی بوده و از افراد متعهد ، مخلص و باایمان بهره نگیریم.
فرماندار شهرستان میانه در ادامه گفت: نباید بگذاریم آموزش و پرورش از مسیر اصلی و مسیر اسلام ناب مهدی خارج شود که در این راستا نیاز است برای دین گریزی بعضی از جوانها در محیط آموزش و پرورش و دانشگاهها چاره اندیشی کنیم.
خلفاپور درپایان اظهار امیدواری کرد که شورای آموزش و پرورش بتواند در سال جدید با برنامه پویا و تنظیم تقویم برنامه های خود به پیشبرد سطح اعتلای آموزش و پرورش شهرستان کمک کرده و افرادی توانمند ، مخلص و متعهد را به جامعه تحویل دهند .سینا میانه(sinamiyaneh )1389/12/27 - 09:32:11
ان شاء ا...
اسلام ناب محمدی همیشه زبان واحد معملین متعهد میانه ای بوده و ان شاء ا... در دوره های آتی نیز آموزش و پرورش میانه دانش آموختگان در سطوح عالی را تقدیم حوزه های دینی و دانشگاهی کشور خواهد نمود. وجود هزاران نخبه علمی در حوزه ها و دانشگاه های داخل کشور و خارج از ایران موید تلاش های پیامبرانه معلمین خصوصا آموزگاران متعهد و متخصص میانه ای می باشد.
جا دارد فرماندار محترم میانه در این روزهای پایان سال به عنوان نماینده رسمی دولت از این قشر حمایت کافی بعمل آورد.
با آرزوی توفیق الهی برای کلیه پرسنل زحمتکش آموزش و پرورش میانه خصوصا آموزگاران و دبیران متعهد ایشان


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s