وحدت و وفاق مسئولان برای حل مشکلات شهرستان میانه ستودنی است. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 311: وحدت و وفاق مسئولان برای حل مشکلات شهرستان میانه ستودنی است.بازدید کننده : 389 نفر

امام جمعه میانه،  وحدت و وفاق مسولان شهرستان میانه،برای خدمت رسانی و حل مشکلات مردم و توسعه شهرستان را ستودنی خواند و گفت: امید است با تلاشهای مسولان  و کمک مردم در آینده شاهد تحولات چشمگیر در راستای پیشرفت شهرستان باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی طی مصاحبه ای   به سالگرد شهادت  دکتر مسعود علیمحمدی فیزیکدان ایرانی و استاد دانشگاه تهران اشاره کرد و گفت: با تلاش های شبانه روزی سربازان گمنان امام زمان (ع)   تیم تروريستي دستگير شده و مشخص شد که  باز هم  مثل همیشه رژیم صهیونیستی، طراح اصلی این حرکت های نابخردانه  و دور از انسانیت است.
وی در ادامه ضمن محکوم کردن اقدام غیر انسانی و جنایتکارانه  تروریست ها در حمله به دانشمندان هسته ای کشورمان گفت: می دانیم مجامع بین المللی و حقوق بشر به این فاجعه بزرگ بی تفاوت خواهند بود، اما بایستی مسولان کشور و ملت عزیز ایران اسلامی صدای مظلومانه شهیدان علم و دین را به گوش مردم دنیا برسانند.
امام جمعه میانه دانشمندان هسته ای ایران را گنجی گران بها خواند گفت: باید  تمهيدات بیشتری  براي حفاظت از دانشمندان هسته‌اي اتخاذ شود تا شاهد چنین صحنه های ناراحت کننده و جان گداز نباشیم.
نماینده ولی فقیه در میانه به هفته شورای آموزش و پرورش که 24 الی 30 دی است اشاره کرد و افزود: در 26 دي ماه سال 72 در مجلس دوره چهارم ، تشکيل شوراها به تصويب رسید که  این حرکت از زیر بنایی ترین حرکتها در نظام اسلامی ایران برای تحول درآموزش و پرورش به شمار می رود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s