فرماندار شهرستان میانه به سکان داری مردم در برنامه های دهه فجر تاکید کرد . - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 309: فرماندار شهرستان میانه به سکان داری مردم در برنامه های دهه فجر تاکید کرد .بازدید کننده : 377 نفر

فرماندار شهرستان میانه به سکان داری مردم در برنامه های دهه فجر تاکید کرد وگفت : مشارکت مردم همیشه   زینت بخش برنامه های ملی و مذهبی بوده است .
خلفا پور در نشست مسئولین کمیته های دهه فجر شهرستان میانه ایجاد رقابت مثبت بین اقشار مختلف از جمله سازمانها را مهم خوانده گفت : در تمامی مراسم و جشنهای دهه فجر باید به جنبه های عبادی ، سیاسی ، اعتقادی ، اجتماعی و فرهنگی توجه کرد زیرا غفلت از این جنبه ها از جمله جنبه اعتقادی موجب انتقاد از عملکرد ما خواهد شد .
 وی با بیان اینکه دهه فجرامسال با توجه به اجرای هدفمندکردن یارانه ها جنبه سیاسی دارد افزود : شور شوق دهه فجر امسال می تواند به بحث هدفمند کردن یارانه ها معنا دهد اما سستی مردم باعث خواهد شد تا رسانه های بیگانه از فرصت بهره برداری کرده و به تخریب دولت و نظام بپردازند.
 خلفاپور از مسئولین کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان خواست تا با توجه قراردادن اسلام شناسی و ولایت فقیه به عنوان روح و معنا و پایه اصلی در جشنهای دهه فجر به نمایاندن این دو اصل به قشر جوان  جامعه کمک کنند.
 در این جلسه موسی عدالتخواه مدیر آموزش و پرورش منطقه میانه و رئیس ستاد دهه فجر شهرستان از آغاز به کار ستاد و 20 کمیته از این ستاد خبر داد و  به ترسیم برنامه های سی ودومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره نمود و مسئولین کمیته ها نیز هر یک به ارائه برنامه های کمیته مربوط در ایام ا... دهه مبارک فجر پرداختند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s