ساماندهی 85 درصد مزار شهدای شهرستان میانه طی چهار سال - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 308: ساماندهی 85 درصد مزار شهدای شهرستان میانه طی چهار سال بازدید کننده : 385 نفر

فرماندار شهرستان میانه از ساماندهی 85 درصدی مزار شهدای این شهرستان با 3 میلیاردو 240 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی  در طی چهار سال گذشته خبر داد.
خلفاپور در نشست اعضای کار گروه مزار شهدای شهرستان میانه اظهار امیدواری کرد که با تعامل و همکاری همه مسئولان بتوانیم شاهد اتمام طرح ساماندهی مزار شهدای شهرستان در سال 1390 باشیم .
 وی در ادامه با بیان شعار همگرایی و همراهی دولت حاضر تاکید کرد که نباید روحیه تعامل، همگرایی رفاقت و برادری در جامعه اسلامی ما فراموش شود زیرا همه ما مسوول این نظام بوده و کسی بر دیگری اولویت ندارد.
 خلفاپور احترام متقابل  به همدیگر و رعایت اصول اخلاقی و اعتقادی را از مبانی اصلی دولت عنوان کرد و گفت : ما کارمندان دولت اصولگرا بوده و باید پایبند به این اصول باشیم.
  فرماندار شهرستان میانه در ادامه عدم تعهد و توجه به برخی مسائل از سوی مسئولین از جمله عدم توجه به ساماندهی مزار شهدا را موجب برخورد جدی با آنها دانست .
وی در ادامه ساماندهی مزار شهدا را موجب ارج نهادن به مقام شامخ دویست هزار شهیدی دانست که با شعار عدالت خواهی واستکبار ستیزی برای  دفاع از اسلام و مسلمین جان خود را در طبق اخلاق گذاشتند .
 خلفاپور در پایان تاریخ و گذشت زمان را موجب کمرنگ شدن  شهید و شهادت ذکر کرده افزود: تنها با توجه به مقام شامخ شهداو گرامیداشت یادوخاطر آنها و بازسازی و ساماندهی مزار آنهاست که می توانیم بحث شهید و شهادت را به نسلهای آتی انتقال داده و آن را جاودانه سازیم .استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s