توجه( خبر نهایی از تعطیلی مدارس ) بارش برف مدارس میانه را تعطیل کرد - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 305: توجه( خبر نهایی از تعطیلی مدارس ) بارش برف مدارس میانه را تعطیل کردبازدید کننده : 488 نفر

کلیه مدارس میانه شیفت صبح به علت بارش نسبتا شدید برف و لغزندگی معابر تعطیل شده است.

بارش برف نسبتا سنگین درمیانه  و لغزندگی معابر موجب شد اداره کل آموزش و پرورش استان کلیه مدارس شیفت صبح میانه را تعطیل کند.
گفتنی است مدارس کلیه مقاطع بخش کندوان شیفت صبح و بعد از ظهر ، بخش کاغذکنان تمامی مقاطع شیفت صبح و بخش ترکمانچای  مقاطع ابتدائی و راهنمایی شیفت صبح  تعطیل شده است .
علت تعطیلی فوق برای  جلوگیری از آسیب به دانش آموزان در اثر تردد در خیابانهای لغزنده و نیز یخ زدگی معابر می باشد.
روز جاری شهرستان میانه پس از مدتها از آغاز فصل زمستان سپید پوش شد و ارتفاع برف حدود پنج تا 30 سانتی متر و در ارتفاعات حدود 50 سانتی متر رسید.

گفتنی است به علت ادامه بارش برف ولغزندگی معابر مدارس کلیه مقاطع  شهرستان میانه شیفت بعد ازظهر نیز تعطیل شد.حسینی ن - کارمند : 1389/10/26 - 10:27:36
من هم مثل سایرمردمان عزیز شهرمان از بارش نعمت الهی برف خیلی خوشحال شدم،دیشب کلی در مورد مشکل تردد خیابانها و کوچه های کنده شده با دوستان بحث و بررسی و صحبت کردیم،من شدیدا اصرار داشتم و میگفتم که شهردارشهرمان امشب نمی خوابند و مامورین خود را برای پاک کردن خیابانها اعزام میکنند ،دوستانم گفتند خیال باطن و فکر بیهوده نکن، صبح که شد داشتم سر کار میرفتم که همان حرف دوستانم یادم افتاد، ظاهرا شهردارمان و مامورین شهرداری دیشب حسابی خوابیده بودند وکل شهر با مشکل ترددو جاده های پر برف و لزنده موجه بود ؟؟؟؟!! کجایند مسئولین شهرمان آیا شهرهای دیگر را نمی بینید ؟؟ آیا ارائه خدمات ابتدایی وظیفه شما نیست ؟ آیا خداوند را که از رگ گردن به شما نزدیک است نمی بینید؟؟


رهگذر : 1389/10/26 - 15:21:47
جناب آقاي زرين
با عرض سلام
اجالتاً تا راه اندازي سيستم ارتباط تلفني فرمانداري خواهشمند است موضوع عدم پاكسازي و به عبارت بهتر عدم آمادگي اكيپ شهرداري براي پاكسازي معابر اصلي سطح شهر را به استحضار فرماندار محترم رسانيده و متذكر گرديد كه در سالهاي قبل نيز اكيپ شهرداري بعد از گذشت سه روز اقدام به پاك سازي معابر سطح شهر نموده اند.
لازم به ذكر است كه:
1- موضوع فوق به ظاهر كم اهميت و در عين حال فوق العاده حائز اهميت بوده و هرگونه قصور در اين رابطه غير قابل گذشت و جبران ميباشد.
در ضمن با توجه به اعلام هاي قبلي سازمان هواشناسي در اين رابطه مشكلات موجود ميبايست قبلاً در جلسه ستاد بحران شهر، مطرح و مشكلات پيشبيني و رفع شده و با آمادگي كامل به استقبال فصل زمستان مي آمدند.
2- افرادي كه در اين رابطه كوتاهي نموده اند معرفي و درخور شان خود با آنها رفتار گردد.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s