بازار هفتگی میانه صبح امروز راه اندازی شد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 304: بازار هفتگی میانه صبح امروز راه اندازی شد.بازدید کننده : 406 نفر

بازار هفتگی میانه با عنوان پنجشنبه بازار در صبح پنج شنبه برای اولین بار  راه اندازی شد.
فرماندار شهرستان میانه در حاشیه بازدید از اولین بازار هفتگی میانه  گفت : با توجه به اجرای هدفمند کردن یارانه ها و قرار گرفتن در آستانه عید نوروز با  راه اندازی این بازار قیمت کالاهای عمومی کنترل می شود.
خلفاپور بازار هفتگی را از سنتهای زیبای ایرانیان دانست و گفت: ایجاد فضایی رقابتی برای بازاریان ، حمایت از مصرف کننده ، کنترل قیمت هاو حمایت از اصنافی که بطور عادلانه با مردم برخورد می کنند را از اهداف راه اندازی این بازار برشمرد.
فرماندارشهرستان میانه با بیان اینکه بازار هفتگی میانه برای اولین بار بعد از سال ها راه اندازی  می شود بایستی با شیوه های مناسب ، متفاوتر از بازارهای  موجود دیگر شهر ستانها باشد گفت: ارگانها وادارات از جمله شهرداری ، بازرگانی ، بهداشت ودرمان، نیروی انتظامی ،  راهنمایی و رانندگی میانه آماده ارائه خدمات در این بازار هستند.     
وی با بیان اینکه  مایحتاج عمومی خانواده ها اعم از میوه ، تره بار ، خشکبار، مواد لبنی،محصولات بهداشتی. البسه،ابزارآلات و همه نوع کالاهای مصرفی با قیمتهای مناسب دراین بازار عرضه می شود از عموم تولیدکنندگان، تجار عمده، صنوف و فروشندگان بازارهای محلی     استان های آذربایجانشرقی، زنجان و اردبیل خواست تا با با حضور فعال و عرضه کالا با قیمت های واقعی و مناسب، موجب رونق این بازار و تأمین نیازهای مردم عزیز میانه شوند.
گفتنی است: این بازار  در روزهای پنج شنبه در کنارگذر ساحلی ، حد فاصل انتهای معلم جنوبی تا پل حصار میانه برپا می شود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s