راه اندازی بازار هفتگی در میانه - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 303: راه اندازی بازار هفتگی در میانهبازدید کننده : 665 نفر

اطلاعیه


با تدبیر مسئولین شهرستان، بویژه فرماندار محترم و شهردار تلاشگر
بازار هفتگی شهر میانه (( پنجشنبه بازار))

با هدف عرضه مایحتاج عمومی خانواده ها اعم از:

میوه– تره بار – خشکبار– مواد لبنی- محصولات بهداشتی

البسه- ابزارآلات و همه نوع کالای مصرفی با قیمتهای مناسب

ایجاد و راه اندازی می شود

از عموم تولیدکنندگان، تجار عمده، صنوف و فروشندگان بازارهای محلی استان های آذربایجانشرقی، زنجان و اردبیل دعوت می شود با حضور فعال و عرضه کالا با قیمت های واقعی و مناسب، موجب رونق این بازار و تأمین نیازهای مردم عزیز میانه شوند.
آدرس: میانه – کنارگذر ساحلی – حد فاصل انتهای معلم جنوبی تا پل حصار


فرمانداری میانه                                                    شهرداری میانهشهروند : 1389/10/23 - 01:11:38
ضمن تشكر از فرماندار محترم و شهردار شهرمان بخاطر راه اندازي هفته بازار ،بعنوان يك شهروند مي خواهم مطلبي را خاطر نشان سازم تجربه ايجاد بازار تره بار در محل پارك كودك قديم تجربه خوبي نبود. ميدان ميوه و تره بار در هر شهري براي عرضه ميو ه وتره بار با قيمت مناسب ايجاد ميشود ،ودر تمام شهرها اين بازارها محلي براي خريد ارزان وبا كيفيت مي باشند .اما بر عكس در ميانه اين ميدان عامل گراني ميوه شد و الان هم ميوه در ميانه حتي از شهرهايي مثل كرج و بسياري از محلات تهران هم گرانتر است . يادم مي ايد روزي يكي از اقوام راكه در شهرك غرب تهران ساكن مي باشند ،براي خريد به ميدان ميوه وتره بار ميانه بردم ولي ايشان نيز با مشاهده قيمت هاي عرضه مواد از خريد امتناع كردند .و گفتند كه قيمتهاي اينجا حتي از شهرك غرب هم بسيار گرانتر است.بنابراين اگر نظارت مستمر و جدي در اين بازار وجود نداشته باشد .چه بسا عامل گراني ديگري چون ميدان تره بار قبلي خواهد شد.


همشهری : 1389/10/23 - 14:15:43
فرماندارمحترم لطفا وضعیت قطارهای میانه که مثل قطار بمبی قرن19میمونه رارسیدگی نمایید.خدایی کجای ایران به غیر از این مسیر از این قطار استفاده میشه یعنی نشون میدهد مسئولین میانه به کرامت شهروندان میانه توجهی ندارند.البته قطارپردیس مد نظر نیست که خود این قطار هم برای خودش قصه ها دارد که یه شهروند انتقادی دراین مورد کرده بود که ظاهرا مسئولین این سایت دیروز اونو از اینجا برداشتنش.وشاید این انتقاد اخرینم هم باعث حظفنظر من گردد شاید


زرین : 1389/10/24 - 14:22:21
از مدیر کل راه اهن شمالغرب دعوت کرده ایم نتیجه را اعلام میکنیم.
.............................
صدای میانه: جناب آقای زرین! لطفاً پاسخ ها را پس از ورود به محیط خودتان ارسال کنید تا از نام شما و دیگر مسئولین سوءاستفاده نشود.


همشهري : 1389/10/25 - 12:23:16
با سلام
در تاييد فرمايشات شهروند عزيزمان بايد عرض نمايم كه از وظايف سازمان تعزيرات حكومتي نظارت و كنترل بر قيمتها ميباشد كه گويا اين مقوله در شرح وظايف اين نهاد در شهرستان ميانه وجود نداشته و از اين امر مستثني شده اند.
در صورت خلاف آن لطفاً نماينده اين نهاد در اين رابطه توضيحات خود را با دلايل قاطع بيان فرمايند.
البته لازم به ذكر است كه در شهرستان ميانه تمامي امورات بر اساس مثل قديمي آذري : ديمه منه تا ديمييم سنه پايه گذاري و بنا شده است.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s