مشکل روستائیان را باید در خود روستا حل کرد - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 302: مشکل روستائیان را باید در خود روستا حل کردبازدید کننده : 346 نفر

فرماندار شهرستان میانه با بیان اینکه دولت به دنبال آن است که مشکل روستائیان را در خود روستاها حل کند گفت: نباید روستائیان را اذیت کرده و به هر بهانه ای آنها را به شهر بکشانیم.
خلفاپور در همایش دهیاریها و شوراهای اسلامی با تاکید بر فراهم آوردن امکان مسکن مناسب برای روستائیان گفت: تامین مسکن روستایی مناسب را بهترین راه  پیشگیری از مهاجرت عنوان کرد.
وی در ادمه به ارائه تسهيلات روستايي  از جمله مسکن توسط  دولت اشاره كرده و گفت: سياست دولت در بهره مندي روستائيان از نعمت زندگي شهري و تغییر روش زندگی آنهاست تا از امکانات و رفاه بیشتری برخوردار شوند.
فرماندار شهرستان میانه خدمات رسانی به روستاها از جمله احداث راه مناسب ، گازرسانی ، بهسازی و بازسازی خانه های روستایی را مهمترین نیاز شهرستان دانست و از نمایندگان محترم مردم شهرستان خواست تا در برخی امور مورد نیاز مردم ؛ وزراء و معاونین آنها را درگیر کنند تا مسائل در اسرع وقت حل شود.
وی هماهنگی و همسویی را یکی از شعارهای دولت دهم عنوان کرده افزود: همه مسئولین ، بخشداران و دهیاران باید با همکاری و هماهنگی در پیشبرد امور برای رضایت مردم تلاش کرده و وقت فضیلت را همچون نماز اول وقت از دست ندهند.
خلفاپور در پایان از روستائیان خصوصا  روستاهای نزدیک میانه خواست تا با راه اندازی نانواییهای سنتی در روستاها و فروش نان در روستاها و شهر به درآمدزایی در روستا اقدام کنند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s