بازدید سرزده فرماندار شهرستان میانه از پلی کلنیک تامین اجتماعی در پی شکایت برخی از مردم - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 299: بازدید سرزده فرماندار شهرستان میانه از پلی کلنیک تامین اجتماعی در پی شکایت برخی از مردمبازدید کننده : 443 نفر

فرماندار شهرستان میانه در پی اعتراض و شکایت برخی از مردم از نحوه عملکرد در پلی کلنیک تامین اجتماعی از این مکان بازدید نمود .

خلفا پور در این دیدار طی مصاحبه ای با ارباب رجوع  و شنیدن مشکلات آنها خواستار نظارت بیشتر و مستمر رئیس پلی کلینیک  بر نحوه عملکرد کادر پزشکی و کارکنان با مراجعین شد .

در این بازدید دکتر یداله صلواتی زاده رئیس پلی کلنیک با بیان اینکه این مکان در سال 75 با حضور سه پزشک عمومی ویک متخصص شروع به فعالیت نموده افزود : هم اکنون این پلی کلنیک با 5 پزشک عمومی، متخصص داخلی ، مامایی و دانپزشکی داروخانه ، تزریقات و آزمایشگاه به فعالیت خود ادامه می دهد .

 وی سهم هر پزشک را 50 ویزیت در روز عنوان کرده اضافه کرد : بنابر نیاز شهرستان هر پزشک روزانه بالای 70 گاهی 110 بیمار را ویزیت می کند و بنابر آمار موجود 19000 بیمار در برخی از ماهها در این مکان ویزیت می شوند .

 دکتر صلواتی زاده از پزشکان ، کادر درمانی و اداری تقدیر و تشکر کرده ، تجهیز آزمایشگاه ، تعویض  دستگاههای رادیولوژی ، افزایش پرسنل را در راستای تامین سلامتی و رضایت مردم از نیازهای ضروری پلی کلنیک عنوان نمود .

وی در پایان  با بیان کمبود فضای فیزیکی پلی کلنیک گفت : در این راستا ما تقاضای بیمارستان 50 تختخوابی را نمودیم که براساس استانداردهای سازمانی موافقت نگردید و مقرر گردید که این پلی کلنیک به درمانگاه تخصصی تبدیل گردد که این امر نیز فقط در حد نوشته روی کاغذ مانده و اقدامی صورت نگرفته است .مسعود : 1389/10/22 - 09:06:58
آقاي زرين بسيار سپاسگزاريم از اينكه درد و دل مردم را با اقاي فرماندار در ميان گذاشتيد.و از اقاي فرماندار بينهايت ممنونيم كه وقت گذاشتند و از نزديك با مردم در محل پلي كلنيك تامين اجتماعي صحبت كردند واز درد ودل انها اشنا شدند واقعا دست مريزاد. و از مسئولين تامين اجتماعي تقاضا داريم در ارائه خدمات به اين مردم فهيم قدمهاي مثبت برداشته و خدا را در امورات خود ناظر بدانند .كه همانا ناظر اصلي همه ما اوست.اگر ما انسانها به حقوق خود و حقوق ديگران اشنا بشيم و احترام بگذاريم خداوند نيز با ما با مهرباني رفتار خواهد و انگاه زندگي بر ما شيرين خواهدشد و چقدر خوب است رورانه بعد از اتمام وقت اداري با خودمان وخداي خودمان خلوت كنيم و بگوييم كه امروز چكار مثبتي نسبت به وظايف خود انجام داده ايم و كدامين گره از هزاران گره همنوعان خود را با گشاده رويي و بي منت و با خلوص نيت باز كرديم .موفقيت و پيروزي تمامي خادمان صديق در راه خدمت به اين مرز وبوم و مردم را از خداوند كريم و مهربان خواستارم


يك همشهري : 1389/10/22 - 10:09:28
جناب آقايان خلفاپور فرماندار محترم و زرين روابط عمومي فرمانداري
ضمن تقدير و تشكر از حضور جناب آقاي فرماندار در پلي كلينيك تامين اجتماعي كه ناشي از احساس مسئوليت و جدي بودن ايشان به مسايل و مشكلات حوزه فعاليت خود ميباشد و از جنابعالي كه مسايل و مشكلات مطروحه را به سمع و نظر فرماندار رسانيده ايد، اميد است با مداومت و پيگيريهاي مضاعف بتوانيم شهري در خور شان و منزلت خود كه نمونه در كشور باشد داشته باشيم.


همشهری : 1389/10/22 - 14:53:52
لطفا این پلی کلینیک را شبانه روزی کنید.


شهروند دردمند : 1389/10/22 - 15:49:09
آقای زرین لطف کن خدا وکیلی در سایت فرمانداری میانه آدری ایمیل یا قسمت تماس و ارتباط با ما (مردم با فرمانداری) را اضافه کن


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1389/10/24 - 00:51:22
با سلام در اسرع وقت قسمت ارتباط با ما فعال واطلاع رسانی خواهد شد


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s