کنترل قیمت کالا ها با راه اندازی بازار هفتگی برای اولین بار در شهرستان میانه - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 296: کنترل قیمت کالا ها با راه اندازی بازار هفتگی برای اولین بار در شهرستان میانه بازدید کننده : 404 نفر

فرماندار شهرستان میانه با تقدیر از دست اندر کاران ایجاد بازار هفتگی و راه اندازی آن برای اولین بار در پنج شنبه هفته جاری گفت : با راه اندازی این بازار قیمت کالاهای عمومی کنترل خواهد شد .
خلفاپور در نشستی با محوریت بازار هفتگی شهرستان میانه ،دیده بانی صحیح در حوزه حمل و نقل را از دیگر محورهای کنترل قیمت کالاها عنوان کرد و افزود: با دیده بانی صحیح می توانیم نسخه لازم را برای کنترل قیمتها در راستای رضایت مردم بپیچیم که این امر می طلبد تا بر شدت بازرسیها توسط  بازرگانی افزوده شود .
وی ایجاد بازار هفتگی را موجب رویارویی و مبارزه با متخلفین خواند و افزود: بایستی در حمایت از مصرف کننده و نیز حمایت از اصنافی که بطور عادلانه با مردم برخورد می کنند در صدد ایجاد چنین بازارهایی تلاش کنیم.
فرماندارشهرستان میانه در پایان  با اعلام اینکه بازار هفتگی در کمربندساحلی برای اولین بار در روزهای پنج شنبه هر هفته برای خرید عموم مردم دایر خواهد بود از شهرداری و بازرگانی و مسوولین امر خواست تا این محیط ر ا برای استقرار صنوف و رفت و آمد عموم به یک گردشگاه تجاری مطلوب تبدیل کنند .هی : 1389/10/20 - 19:39:35
البته این راهش نیست. درسته که کسبه ما قابل دفاع نیستند ولی در بازارهای هفتگی جای مالیات کجاست؟ چرا من مالیات بدم ولی بعضیها نه؟


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s