هر عملکرد نامطلوبی موجب تخریب دولت و طرح هدفمند کردن یارانه ها خواهد بود. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 295: هر عملکرد نامطلوبی موجب تخریب دولت و طرح هدفمند کردن یارانه ها خواهد بود.بازدید کننده : 354 نفر

فرماندار شهرستان میانه با بیان اینکه هرگونه عملکرد نامطلوبی از سوی مسئولین و مردم  موجب تخریب دولت و طرح هدفمند کردن یارانه ها خواهد بود گفت :نتیجه عملکرد بد در طرح هدفمند کردن یارانه ها خسارتی سنگین به مردم تحمیل خواهد کرد .
تقی خلفاپور با اشاره به اینکه یکی از اصلی ترین مراحل هدفمند کردن یارانه ها  یارانه نان بود ،تاکید کرد که افزایش قیمت نان باید بر کیفیت نان بیفزاید .
وی در کمیته بررسی وضعیت آرد و نان شهرستان میانه ،حساسیت مردم بر بحث نان را بیش از دیگر حوزه ها خواندو افزود :نان یکی از نیاز های روزمره مردم است که اگر با این افزایش قیمت بر کیفیت آن افزوده نشده و موجبات رضایت مردم فراهم نیاید موجب دغدغه خواهد شد .
خلفاپور با اشاره به گلایه و شکایت مردم ازوضع کیفیت نان از مسئولین ذیربط و نانوایان خواست تا با تهیه آرد مرغوب و پخت نان با کیفیت و همچنین نظارت از سوی بازرسین از اسراف نان جلوگیری کنند که در غیر این صورت با آنها برخورد خواهد شد .
فرماندار شهرستان میانه تامین آسایش و آرامش مردم را با همکاری تمامی نهادها و ارگانها خواستار شد و افزود :ما نوکر مردم بوده و هیچ مسئولی نباید با مردم به صورت ارباب و رعیت برخورد کند.
گفتنی است حل  مشکلات کارخانجات آرد از سوی صاحبان کارخانه ها  در اسرع وقت ،اهتمام در خرید گندم مرغوب از سایر نقاط کشور ،نظارت دقیق و مستمر بر نحوه پخت نان از طرف بازرسین ،ایجاد رقابت بین  تعدادی از نانواییها به صورت الگو از طرف اداره غله برای پخت نان با کیفیت ،اتخاذ راهکارهایی مناسب با انتقال دغدغه های آرد ونان در خصوص حل مشکل گندم توسط اداه غله از مصوبات این جلسه بود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s