فرماندار شهرستان میانه بر استاندارد نبودن اتوبان تبریز ، زنجان تاکید کرد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 293: فرماندار شهرستان میانه بر استاندارد نبودن اتوبان تبریز ، زنجان تاکید کرد.بازدید کننده : 539 نفر


فرماندار شهرستان میانه در جلسه کار گروه ساماندهی حمل و نقل شهرستان میانه به استاندارد نبودن  اتوبان تبریز- زنجان تاکید کرد وگفت: بیشتر مسافرین و رانندگان ترجیح  می دهند، مسیر جاده قدیم را حتی با آگاهی از  خطرات آن برای مسافرت و انجام کارهایشان انتخاب نمایند.
خلفاپور از عدم امکانات پزشکی مناسب و نبود بعضی از ادارات مستقل در شهرستان میانه انتقاد کرد و گفت: نبود این امکانات وادارات باعث سفر های غیر ضروری مردم به مرکز استان یا تهران شده که در نتیجه تعداد ترددها افزایش یافته و منجر به تصادفات و حوادث رانندگی می شود.
وی با بیان اینکه جان مردم مهمتر از دیگر موضوعات است گفت: 75 درصد از فوتی های تصادفات ، افراد متاهل بوده که باعث داغدار شدن و ایجاد مشکلات زیادی برای خانواده های آنها می شود.
 فرماندار شهرستان میانه در پایان به رعایت مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی مردم تاکید کرده  و خواستار حضور بیشتر ومستمر پلیس راه استان  به صورت محسوس و نا محسوس در جاده ها شد .همشهری : 1389/10/16 - 21:49:37
لطفا روشنایی جاده ترانزیت داخل آچاچی را تامین نمایید


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1389/10/16 - 23:56:15
با سلام لطفا از طرق شورای محترم اسلامی پیگیری نمایید قابل حل است


شهروند : 1389/10/18 - 12:53:20
همین که جاده های شهرستان استانداردند کافیه


يك همشهري : 1389/10/18 - 14:19:36
جناب آقاي خلفا پور
فرماندار محترم شهرستان ميانه
انتظار ما همشهريان از جنابعالي به عنوان فرماندار اين شهر اين نيست كه تنها گزارشي از نارساييهاي شهر را بيان نماييد بلكه به استناد قانون مديريت خدمات كشوري (ماده 29 بند ط) و با كمك و مساعدت نمايندگان محترم شهرمان، خواستار ايجاد اداراتي نظير اداره استاندارد و امثالهم، ارتقاء سطح اختيارات اداراتي نظير بيمه و تامين اجتماعي (حداقل جهت پرداخت حق بيمه براي مقادير بالا)، پيگيري جهت ايجاد بيمارستان تامين اجتماعي و ارتقاء كيفيت و سطح خدمات درماني در شهر و ارتقا كيفيت سطح خدمات شهري و .... مي باشد


مسعود : 1389/10/19 - 11:35:02
جناب اقاي خلفاپور فرماندار محترم شهرستان ميانه با سلام و خسته نباشيد فرمايشات شما در رابطه با استاندارد نبودن اتوبان زنجان - تبريز و كم و كاستيهاي برخي از ادارات، همگي صحيح و درست . و مشكلات موجود در سطح شهر براي همگان ملموس و محرز ميباشد حال چه بايد كرد ؟ ايا گزارش و انتقاد و تاكيد كردن بر وجود مشكلات كافي است ؟. متوليان برطرف سازي مشكلات چه كساني هستند و چه كساني بايد التيام بخش زخم اين مردم ستمديده باشند:؟ بعنوان مثال ايا گذرتان به درمانگاه تامين اجتماعي افتاده ؟ ايا ميدانيد كيفيت ارائه خدمات چگونه است . عملكرد داروخانه تامين اجتماعي بعد از ويزيت بيمار توسط پزشك در زمان نسخه پيچي بدين گونه است كه داروها بصورت فله روي پيشخوان محل تحويل ريخته ميشود و يك بسته نايلون همانجا گذاشته شده است بيمار بايد شخصا داروها را برداشته و در نايلون مذكور جا دهد و بقيه امور في امان الله وبس....اداره تامين اجتماعي با ان همه درآمد از نظر پزشكي و درمان چه امكاناتي دارد؟ و چه خدماتي براي بيماران خود ارائه ميدهد . جهت اطلاع از كم و كيف قضيه خواهشمند است روزي سرزده به اطاق انتظار بيماران تشريف ببريد و دقايقي با ارباب رجوع درد ودل بكنيدكه همانا بهترين داور و قاضي مردم هستند. به هر حال بابت زحمت ها و ياداوري مشگلات شهرستان ميانه از جنابعالي سپاسگزاريم.


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1389/10/19 - 15:46:20
جهت استحضار همشهریان عزیز و آقا مسعود در جلسه کار گروه ساماندهی حمل و نقل شهرستان میانه با حضور سرهنگ فرجی فرمانده پلیس راه استان در فرمانداری تشکیل شد از مصوبات جلسه : اعزام نیرو های کنترلی به این شهرستان ، تقویت پلیس راه میانه-زنجان، بازدید و رفع نواقصات جاده ای، استفاده از تیم های نامحسوس کنترل جاده ای، تامین روشنایی جهت دید مناسب،تحویل دو ماشین سواری پلیس راه مجهز،تشکیل جلسات مستمر ماهانه و فرهنگ سازی و یاد آوری برای رانندگان جهت رعایت مقررات از اهم مصوبات بودند.
بنا به قول سرهنگ فرجی به زودی با اجرایی شدن این مصوبات و تلاش همکاران پلیس راه وسایر دستگاه مرتبط شاهد کاهش تصادفات در این حوزه خواهیم بود.


مسعود : 1389/10/19 - 22:10:50
جناب آقاي زرين روابط عمومي محترم فرمانداري . با سلام و باعرض تشكر از حساسيت حضرت عالي نسبت به جوابگويي ما جمعي از دوستان بارها و بار ها مطالب خود و جواب جنابعالي را مطالعه كرديم به اين نتيجه رسيديم مشكلات اتوبان با تشكيل جلسات ماهانه توسط بزرگان ايشاالله حل خواهد شد ولي در متن جوابگويي هيچ اشاره اي نسبت به مشكلات درمانگاه تامين اجتماعي نفرموده ايد ايا سكوت علامت رضايت است يا آن هم باميد خدا پيگيري خواهد شد؟ با تشكر


يك همشهري : 1389/10/20 - 07:42:27
جناب آقاي محمود زرين
با سلام و خسته نباشيد
روزي معلمي به يكي از شاگردانش كه در پاي تخته بود گفت: بنويس چنار،
شاگرد نوشت خيار
معلم گفت: بخوان،
شاگرد گفت منار،
معلم گفت: اين چه وضعي است،
شاگرد پاسخ داد: آقاي معلم اينكه دعوا ندارد سه غلط دارم 17 بدهيد.
اما خودمونيم آقا محمود شما شديد 9 از بيست، قانون مديريت خدمات كشوري و مساعدت نمايندگان محترم شهرمان در جهت ايجاد ادارات جديد و ارتقاء سطح مسئوليت و اختيارات ادارات موجود و افزايش كيفيت خدمات اداري و وضعيت اسفناك درمان در شبكه بهداشت و درمانگاه تامين اجتماعي و ..... چه ربطي به تيم نامحسوس كنترل جاده دارد؟!!


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1389/10/20 - 08:40:22
جناب آقای (یک همشهری ) در قسمتی از متن اگر خوانده باشید در مورد متن خبر یاد شده سوالی کرده بود ند که در حد وسع پاسخ داده شد
موارد مطروحه حضرت عالی هم علیرغم پیگیریهایی که در گذشته انجام شده به استحضار فرماندار محترم رسید


شهاب داودی(shahab1 )1389/10/20 - 15:17:14
جناب آقای زرین در متن اصلی خبر فوق که بصورت کامل در وبسایت فرمانداری موجود است برای کاستن از تصادفات منطقه برخی موارد از ادارات مختلف خواسته شده است. از جمله تامین روشنایی. تقاضا داریم در اینگونه جلسات تامین روشنایی بلوار جاده ترانزیتی داخل روستای آچاچی هم مطرح شود. به لحاظ اینکه این بلوار در حریم قانونی اداره راه واقع شده است دهیاری و شورای اسلامی آچاچی نمی تواند هیچ اقدامی انجام دهد در ضمن این مسیر از مناطق حادثه خیز می باشد.


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1389/10/20 - 21:22:49
با سلام آقای داودی متن درخواستهای دوستان با دستور آقای فرماندار به واحدهای فرمانداری ارجاع گردید موضوع روشنایی آچاچی به آقای مهندس مشایخی ارجاع گردید لطفا پیگیری نمایید


يك همشهري : 1389/10/21 - 14:09:42
انشاءا...
واحدهاي فرمانداري نه همچو سابق با نوشتن يك نامه ملتمسانه بلكه با اقتدار و تحكمي كه جزو رسالت فرمانداري بوده و قانون آنرا به فرمانداري تفويض نموده مسايل و مشكلات موجود مورد اشاره را در كمترين زمان ممكن پيگيري نموده و آنها برطرف گردند.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s