ادب و اخلاق ترازوی سنجش خدمت به مردم است. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 290: ادب و اخلاق ترازوی سنجش خدمت به مردم است.بازدید کننده : 352 نفر

فرماندار شهرستان میانه یکی از اصول مردم داری  را که ائمه اطهار (ع) تاکید خاصی بر آن داشتند حسن خلق عنوان کردو افزود: ادب و اخلاق ترازوی سنجش خدمت به مردم است و تمامی مسئولین باید با ارباب رجوع به نیکویی رفتار کرده و در حل مشکل آنها بکوشند.
خلفاپور در نشست شورای اداری شهرستان میانه با تشکر از مسئولین تمامی نهادها و ارگانها در برگزاری مرحله مقدماتی طرح هدفمند شدن یارانه ها گفت: در روزهای اول اجرای این طرح شاهد 10 تن صرفه جویی در آرد و نان بودیم که این یکی از ثمرات طرح عظیم هدفمند سازی یارانه هاست و برای مراحل بعدی هم باید تمامی ارگانها از جمله اداره بازرگانی با آمادگی کامل و  نظارت بیشتر به اجرای همه جانبه این طرح در راستای آسایش و آرامش مردم کمک کنند تا جلوی سودجویی برخی از افراد گرفته شود.
وی در ادامه با تقدیر از خدمات رسانی برخی ادارات در ورودی دو طرف شهر ، وضعیت موجود ورودیهای شهر  که پر از نخاله و آشغال شده است را در شان مردم شهرستان ندانسته و گفت : در برخی از ادرات از جمله شهرداری کمبود امکانات وجود دارد که باید در این راستا تمامی نهادها امکانات خود را در اختیار شهر بگذارند تا شهری آباد داشته باشیم نه شهری پر از آشغال و نخاله.    
خلفاپور همچنین با اشاره به حوادث 9 دی ماه سال 1388 گفت : کسانی به خیال باطل همت برای براندازی نظام بسته بودند و باید گفت که این حرکت آنها در طول سی سال گذشته یکی از دقیق ترین و نرم افزارترین حرکتها بود اما به لطف الهی و درایت مقام معظم رهبری و مردم همیشه آگاه کشور ایران این فتنه  نیز خنثی شد .
خلفا پور از تمامی ادارات خواست تا برنامه صرفه جویی خود در ادارات را به فرمانداری ابلاغ کرده ، جلوی ماموریت های متفرقه را گرفته و به برپایی نماز اول وقت در ادارات توجه کرده ، همچنین سرمایه گذاران شهرستان و مقیم مرکز را همه جانبه حمایت کنند . 
 وی در پایان از ایجاد بازار هفتگی  خبر داد و اظهار امیدواری کرد که طی هفته آینده  شاهد راه اندازی این بازار در سطح شهر باشیم. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s