گازوئیل لیتری با قیمت1500 ریال به مرغداران میانه ای عرضه می شود. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 287: گازوئیل لیتری با قیمت1500 ریال به مرغداران میانه ای عرضه می شود. بازدید کننده : 357 نفر

فرماندارشهرستان میانه  به افزایش قیمت سوخت اشاره کرد و گفت: برای اینکه مرغداران در فصل سرما و دوره های پرورشی مرغداریشان با مشکل روبرو نشوند گازوئیل با قیمت 1500 ریال  به مرغداران عرضه می شود.
خلفاپور در جمع مسئولان شهرستان میانه با بیان این که  اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها در شهرستان با همکاری مردم به آرامی به پیش می رود ، گفت: اجرای این طرح موجب اختصاص  اعتبارات بیشتر  به طرح های شهرستان و توسعه آن خواهد شد.
وی به اختصاص اعتبار  7400 میلیاردریالی رآهن میانه- تبریز اشاره کرد و افزود: این پروژه با اختصاص این اعتبار در ماههای آینده از پیشرفت خوبی برخوردار خواهد شد.
فرماندارشهرستان  میانه از وضعیت ورود یهای شهرستان انتقاد کرد و گفت: ورودیهای شهرستان ، تابلو شناسایی وضعیت آن شهرستان می باشند  که باید به بهسازی وبازسازی  ورودیها  رسیدگی شود.
در ادامه جلسه امام جمعه میانه  با انتقاد از عملکرد سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان در شهرستان میانه  گفت : این شهرستان با بیش از 270   اثر تاریخی و ملی مورد بی مهری مدیران این سازمان قرار گرفته است.
حجت الااسلام محمدرضا حامدی به دعوت چندین باره رییس این سازمان توسط ادرات  وارگان های شهرستان اشاره کرد ه گفت: ایشان مکررا این دعوتها را نادیده گرفته و به شهرستان ما بی اعتنا بوده اند.
وی   در ادامه خواستار اجرایی شدن مصوبات جلسات شهرستانی شد و گفت: مصوبات نباید در حد حرف و ارائه گزارش مانده و به اجرا نرسند.
وی بر ساخت و تجهیز خانه عالم  و اعزام علما برای روستا ها تاکید کردو گفت: خانه عالم روستای آونلیق آماده بهره برداری است. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s