اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها ضرورت مهم اقتصادی برای توسعه کشور است. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 286: اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها ضرورت مهم اقتصادی برای توسعه کشور است. بازدید کننده : 447 نفر

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان میانه  ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) با اشاره به طرح هدفمند کردن یارانه ها شروع جهش اقتصادی را تبریک و اجرای این طرح را ضرورت  مهم اقتصادی برای توسعه کشور خوانده و آن را نقطه عطفی در تاریخ ایران نامید.
 علی کاملی اضافه کرد :  مردم آثار حیات بخش این طرح را در آینده ای نه چندان دور دیده و  جشن بزرگ اقتصادی را برگزار خواهند کرد .
 وی همچنین افزود: دشمنان همواره در صدد مخدوش کردن پیشرفت های چشمگیر ملت ایران در حوزه های گوناگون هستند و باید تمامی مسئولین و مردم بزرگوار ایران  هشیار بوده و با همدلی و وحدت در اجرای این طرح مهم تلاش  نمایند.
   کاملی در ادامه به همایش بزرگ دهه فجر هر ساله ایران اسلامی  اشاره کرده و اهمیت دهه فجر امسال را گوشزد کرده و افزود: تقویت روحیه امید و خودباوری ، توجه مردم به لزوم رشد اقتصادی و قدردانی از وضعیت فعلی و امیدواری به آینده نظام از سیاست های فرهنگی و تبلیغی این  ایام به شمار می رود که بایستی به این مسائل توجه شود.
 وی در خاتمه به تشکیل سریع کمیته های دهه فجر و برنامه ریزی خوب و مدون کمیته ها تاکید نمود.
 در خاتمه پس از بحث و بررسی و تبادل نظرآقای موسی عدالتخواه مدیر آموزش و پرورش میانه  بعنوان رئیس ستاد و آقای سعید مولوی فرد معون آموزش وپرورش میانه بعنوان قائم مقام ستاد معرفی شدند .
همچنین مقرر شد بخشداران ستادهای فرعی را در بخش تشکیل و مسئول ستاد فرعی را به ستاد دهه فجر شهرستان معرفی نمایند.
در ادامه  فهرست  کمیته های تخصصی شهرستان  مشخص و مقرر شد احکام اعضا توسط ریاست محترم ستاد صادر و کلیه کمیته های تخصصی ظرف یک هفته نسبت به تعیین اعضاء و شروع بکار کمیته ها و برنامه ریزی مدون اقدام و نتیجه را به دبیر خانه ستاد مستقر در آموزش و پرورش گزارش نمایند .استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s