با گذشت تاریخ قدر و منزلت حرکت عظیم هدفمند کردن یارانه ها مشخص خواهد شد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 281: با گذشت تاریخ قدر و منزلت حرکت عظیم هدفمند کردن یارانه ها مشخص خواهد شد.بازدید کننده : 345 نفر


دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان میانه با حضور  فرماندار ورئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان میانه در آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.
 در این جلسه خلفا پور فرماندار شهرستان میانه با تسلیت ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) گفت: در آستانه حرکت عظیم هدفمند کردن یارانه ها قرارداریم که با گذشت تاریخ ، قدر و منزلت آن مشخص خواهد شد.
وی  یادآور شد که  هدفمند کردن یارانه ها یک حرکت همه جانبه عظیم و سنگین می باشد و حوزه های مختلف را چه به صورت مرئی و چه بصورت نامرئی تحت شعاع قرار می دهد و هر کس باید در حوزه خود  علی الخصوص در حوزه آموزش و پرورش واساتید محترم و دانش آموزان دقت لازم را بعمل آورند.
 فرماندار شهرستان میانه در ادامه افزود: آنهائی که کمر همت بسته اند تا این حرکت عظیم را در این مقطع تاریخی به تحقق برسانند برای همیشه ماندگار شده و ما نیز  باید کاری کنیم که اسم ما نیز در کنار آنها مانند دوران دفاع مقدس با ذهنیت مثبت در جامعه بماند.
خلفاپور اضافه کرد : این حرکت هم مانند هشت سال دفاع مقدس  یک  حرکت با عظمتی است که با گذشت تاریخ قدر و منزلت آن مشخص شده و برای همیشه در اذهان مردم باقی خواهد ماند
همچنین در این جلسه  حجت الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری نماینده امام جمعه میانه  در  با تسلیت ایام شهادت حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) در سخنانی با بیان حدیثی از امام حسین (ع) که می فرماید: (( اگر کسی می خواهد عقلش کامل باشد باید از حق تبعیت کند)) به فلسفه قیام امام حسین (ع) پرداخته و توصیه کرد که برای رسیدن به  هدف اصلی که همانا رضایت مطلوب ذات خداست ، باید از همه چیزمان بگذریم.
  در ادامه جلسه موسی عدالتخواه مدیر آموزش و پرورش میانه در سخنانی به اقدامات انجام یافته در خصوص مصوبات جلسه نهم اشاره کرد و سپس در خصوص دستور جلسه دهم مطالبی را برای حاضرین بیان نمود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s