استاندار آذربایجان شرقی : حرکت روز عاشورا توسط یزیدیان و یزیدتباران صورت گرفت - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومي فرمانداري

متن شماره 28: استاندار آذربایجان شرقی : حرکت روز عاشورا توسط یزیدیان و یزیدتباران صورت گرفتبازدید کننده : 716 نفر

استاندار آذربایجان شرقی : حرکت روز عاشورا توسط یزیدیان و یزیدتباران صورت گرفت.
استاندار آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از مردم که مراتب انزجار و نفرت خود را از حرکت اخیر در روز عاشورا نشان دادند گفت: این حرکت توسط یزیدیان و یزیدتباران صورت گرفت که مقام معظم رهبری و ولایت فقیه را هدف داده بودند چون این جایگاه آمیخته به همه آرمانهای مقدس نظام است و تجمع باشکوه و عظیم مردم تیر خلاصی بود براین حرکت.
دکتر بیگی که در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان میانه سخن می گفت افزود: درجلسه گذشته برای شهرستان میانه 180 پروژه مصوب شد که 87 درصد از این پروژه ها به  اجرا درآمده یا در مرحله اجراهستند   که می توان گفت 67 درصد خاتمه پیدا کرده ، 17 درصد در حال اقدام و 13 درصد باقیمانده در حال پیگیری هستند تا برای سال آینده به اجرا برسند.
استاندار آذربايجان شرقي بر تسريع اجراي مصوبات سفر سوم ریاست محترم جمهوری و هیات دولت به استان را موجب تاکید ریاست جمهوری به برخی از مصوبه های شهرستان میانه  برای پیگیری در اسرع وقت از جمله تجهیز و راه اندازی دانشکده فنی مهندسی  میانه ،تکمیل خط آهن تبریز-میانه، مسیر میانه – میاندوآب ، بهره برداری ازسد آیدوغموش و پایاب آن برای بهره برداری از 1300 هکتار از اراضی پایاب سد که از جمله اهداف اجرای سد بهره برداری از 13000 هکتار اراضی پایاب این سد تا پایان سال 92 طبق برنامه پیش بینی شده می باشد تاكيد كرد.
بیگی در ادامه آزاد راه نبی اکرم (ص) را از پروژه های بسیار ارزشمند استان خوانده تنها مشکل این آزادراه را عدم وجود تاسیسات لازم در بدنه آن جهت ارائه خدمت به مردم ذکر کرد و افزود:دستورات لازم در منطقه  داده شد تا این آزادراه از لحاظ تاسیسات تکمیل شود.
وی در رابطه بافعالیت پلیس راه و راهداری گفت: مراکز راهداری و پاسگاه پلیس راه آماده بهره برداری است که امیدواریم  در سفرهای نوروزی و تابستان شاهد به ثمر رسیدن چند پروژه دیگر در راستای ارائه خدمات و فراهم آوردن سفری ایمن باشیم .
استاندار آذربایجان شرقی در پایان افزود: موضوع پمپ بنزینهای سیار در اولویت قرار دارد که در این راستا دستور داده شده تا دو پمپ بنزین سیار در دو طرف آزادراه نبی اکرم (ص) مستقر شود همچنین استقرار CNG  و پمپ بنزینهایی را نیز بخش خصوصی متعهد شده که تا شهریورماه به بهره برداری برسانند.سعيد صادقيان : 1388/10/18 - 15:57:06
آزاد راه نبي اكرم(زنجان - تبريز) چه ربطي به ميانه دارد كه استاندار محترم در سفر به ميانه،مشكلات آن را مطرح مي كند.


علی : 1388/10/19 - 09:08:40
اگه ما یه مطلب نوشته بودیم می گفتید ربطی به میانه ندارد.


سعيد صادقيان(saied16 )1388/10/19 - 10:17:10
باز هم شعار باز هم فریب باز هم بازی با عقل و شعور مردم! یعنی طرح های بزرگی مانند فاز دوم فولاد آذربایجان (احیا مستقیم)، دانشکده فنی و مهندسی، آنتن رفت و برگشتی میانه ـ سرچم، تکمیل سه فاز دیگر از جاده میاندوآب ـ میانه و ... که یا اصلاً شروع نشده یا قسم عمده ای از آن باقی مانده جزو 13% باقیمانده از مصوبات مسافرتهای استانی هیئت دولت کریمه می باشد؟


سعید : 1388/10/19 - 14:17:54
یادش بخیر آقای نائبی چطوری از یزیدیان طرفداری می کرد. من می خوام این مطلب را روانشناسی نمایم. آقای نائبی با ارائه یک خبر و یکی از هزاران ایراد دولت محمود اول ایشان را کوبید. بعد یک چماق برداشت و با استفاده از مشکلاتی که دولت در میانه داشت دوباره برسرش زد تا ثابت کند که ایشان در راه راست بودند که از دولت محمود حمایت نکردند.
...............................
محمدصادق نائبی: یعنی به نظر شما منظور استاندار محترم (سردار بیگی) از یزیدیان مهندس موسوی است؟ یا شما اشتباه می کنید یا استاندار!


سعید : 1388/10/20 - 08:24:56
استاندارد اشتباه کرد که مخالفانش را یزید نامید. شما اشتباه اول را در عدم همراهی با مردم انجام دادید دوران انتخابات و اشتباه دومتان هم این است که از رسانه اینترنت برای افکار سوء تان استفاده می کنید. مثلا سردار بیگی می نویسید تا بگویید سردارها استاندارد شده اند. خبری که ربطی به میانه ندارد در اینجا می آورید تا بدین وسیله دولت را بکوبید. البته اشتباهات دیگری هم دارید که الان حوصله ندارم آنها را بگویم.
.........................................
صدای میانه: خبر مرتبط با میانه است چون سردار بیگی در شورای اداری میانه شرکت کرده است.


محمد رضا : 1388/10/20 - 16:59:42
آقا سعيد
؛ انتخابات به مفهوم انتخاب يك فرد توسط يك فرد ديگر ميباشد نه انتخاب يك فرد توسط يك گروه يعني هر شخص يك برگ راي پر ميكند نه همه باهم يك برگ .
لذا دليلي نداشت كه آقاي نايبي يا هر شخص ديگري؛ گروهي از مردم را همراهي ميكرد و باز نميتوان ثابت كرد كه چه كسي چه كسي را همراهي كرده است. حتي خود شما !
ثانيا شما قبل از انتخابات از كجا ميدانستيد كه مردم چه كسي را انتخاب خواهند كرد تا بقيه نيز با آنها همراه ميشدند؟
شما چه كار داريد فردي مثل استاد نايبي افكار سوء دارد يا ندارد . اگر صاحب انديشه هستيد براي هر مطلبي مطلب عقلايي بياوريد تا بنده و سايرين نيز به حقيقت موضوع پي ببريم اينكه نميشود چون نظرشان با نظرات جنابعالي تفاوت دارد پس بايد افكار او را سوء دانست
اگر حوصله تان كم است وارد بحث نشويد .
نگران رسانه اينترنت هم نباشيد چرا كه اگر لازم باشد آنرا فيلتر خواهند كرد.


سلام 1388/10/20 - 17:09:41
این خبر توسط روابط عمومی فرمانداری در وب سایت درج شده است و هر کس در این وب مسئول صفحه خودش هم هست. پس اینکه آقا سعید نوشته اند :
((خبری که ربطی به میانه ندارد در اینجا می آورید تا بدین وسیله دولت را بکوبید.))
در مورد مسئولین وب سایت صدق نمی کند.


سعید : 1388/10/21 - 07:24:14
آره دلیل شما تا حدی درست است. ولی شاید ندانید استاد نائبی؟؟؟ با چه اطمینان به آینده ای به تبلیغ کاندیدای یزیدیان (ببخشید مجبورم اصطلاح فرماندار را بیارم) می پرداخت. انگار ایشان می دانست کی برنده خواهد شد.


پرسنل ...... : 1388/10/21 - 10:19:24
آقای محمدرضا و بقیه دوستان و بلاخص مدیریت محترم سایت
بایستی به استهزار برساند
بارها شده که نظرات و مطالبی از روی ساده لوحی به سایت صدای میانه ارسال نموده ام که آقایان مدیر سایت محبت کرده و آنرا کلاً حذف کرده و در سایت نیاورده اند. و این امر مطمعناً برای بقیه پیش آمده پس مشخص گفته های آقا سعید صحت دارد. امکان زیاد دارد که این مطلب بنده هم حذف و نمایش داده نشود. حداقل مدیران سایت بخوانند و بدانند که چرا تعداد نظر دهندگان کم است. اگر لازم باشد بفرمائید که موضوع و مطلب ارسالی خود که اصلاً نکته و حرف غیرقانونی و غیره نبود دوباره برایتان عرض نمایم.
.......................
صدای میانه: ما هم برای چندمین بار تأکید می کنیم این سایت و مدیریت آن دارای هویت حقیقی و حقوقی است و کلیه مطالب و نظرات درج شده دارای بار حقوقی و قضایی است. مدیریت این سایت هرگز نظرات غیرقانونی، مستهجن، تهمت، غیرواقعی را تأیید نخواهد کرد خصوصاً با اسامی مجهول الهویه مانند پرسنل، سعید، حسن و ... که جرأت ابراز نظر با هویت واقعی را ندارند.
ضمناً کمی هم به املاء عنایت داشته باشید!


سعید : 1388/10/22 - 08:02:44
آره من اسم واقعی خود را نمی گویم. مثل شما که اسم واقعی خود را نمی گویید.


پرسنل ...... : 1388/10/23 - 13:32:55
صدای میانه : من با آقا سعید موافقم. ضمناً من غلط تایپی ندارم چون 10 سال است که تایپیست هستم اگر هم دارم لیسانس من کامپیوتر است نه ادبیات. اگر واقعاً راست می گوییداین را هم در سایت درج نمائید.
..............................
صدای میانه : سایت میانه مطالب ارسالی خودتان را تأیید و درج می کند. اینجا تایپیست نداریم که دست نوشته های شما را تایپ کند. شما "استحضار" را "استهزار" ، "بالاخص" را "بلاخص" و "مطمئناً" را "مطمعناً" نوشته اید. هرکسی در هر رشته ای باشد حتماً ادبیات فارسی را خوانده است.


طاهر نائبی : 1388/10/23 - 15:51:09

بهتر بود صدای میانه در بند آخر جوابی که به پرسنل داده اند مطرح می کردند(درنظر آقا یا خانم پرسنل، چند غلط املایی می بینید؟))


lpsk : 1388/10/23 - 16:01:58
سلام
آقای نائبی همه اول گفتن که هدف شما از ایجاد سایت یک هدف سیاسی هست. شما هی گفتید نه و بازم میگید نه؟؟!!
.................................................
صدای میانه : اولاً خبر را روابط عمومی فرمانداری درج کرده ثانیاً کی گفته شده است که این سایت غیرسیاسی است؟


پرسنل ... : 1388/10/24 - 12:04:14
عزیزم بحث با شما فایده ای ندارد. من کی نوشتم ادبیات. پس شما هرطور که می خواهید نظر مردم را تغییر داده و در سایت وارد کنید. مردم و افکار عمومی اهداف شما را بهتر می شناسند.
..............................
صدای میانه : ممنونیم جناب سخنگوی مردم!


محمد رضا : 1388/10/24 - 14:52:34
آقا سعيد يعني شما ميفرمائيد شوراي نگهبان شخصي مثل يزيد را براي كانديداتوري تائيد كرده بود ؟ !
در سالهاي قبل چطور ؟


lpsk : 1388/10/25 - 12:02:07
پس خودتان هم میگید که هدف سیاسی از زدن این سایت دارید و منتظر هستید که جو ایجاد شود تا مثل وبلاگتان برای طایفه خودتون تبلیغ کنید.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s