مدیر کل تعاون استان آذربایجان شرقی بر صیانت از حقوق اعضا در مسکن مهر تاکید کرد - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 279: مدیر کل تعاون استان آذربایجان شرقی بر صیانت از حقوق اعضا در مسکن مهر تاکید کرد بازدید کننده : 386 نفر

مدیر کل تعاون استان با اظهار گله مندی در خصوص تعیین تکلیف تعاونیها در شهرستان میانه ، بر صیانت از حقوق اعضا در مسکن مهر تاکید کرد .
محمد مهدی اعلایی در جلسه بحث و بررسی مشکلات مسکن مهر در شهرستان میانه با بیان اینکه در استان، برخورد اداره کل تعاون در چارچوب قانون با تعاونیهای مسکن مهر جدی است افزود : یکسال پیش قرار بر خلع ید تعاونیهای مشکل دار بود که این امر اتفاق نیفتاد و باز هم به آنها بر حل مشکلات و پیشبرد امور مسکن  مهر در شهرستان میانه زمان داده شد اما با طولانی تر شدن زمان هنوز چند تعاونی اقدامی نکرده و بر مشکلات افزودند .
 وی همچنین با تاکید بر اتخاذ تصمیمی جدی برای رفع مشکل تعاونیها گفت : 2 سال است که  آماده سازی انجام نشده و همه مسئولان ارگانها موظفند تا برای به نتیجه رساندن وعده دولت در خصوص  کمک به ساخت مسکن مهر با تمام توان تلاش کنند.
اعلایی در پایان اظهار امیدواری کرد که با همکاری و همدلی مسئولان و همراهی مردم ، کار ساخت پروژه مسکن مهر در شهرستان میانه با سرعت ادامه یابد تا بتوانیم در سال 90 شاهد اتمام مسکن مهر و تحویل آنها به اعضا باشیم .ا.مختاری(meeanaji )1389/9/29 - 00:00:36


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s