حضور سرمایه گذاران برای آزادسازی اطراف امام زاده اسماعیل میانه - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 274: حضور سرمایه گذاران برای آزادسازی اطراف امام زاده اسماعیل میانه بازدید کننده : 597 نفر

فرماندار شهرستان میانه با بیان اینکه بافتهای فرسوده از محدوده های آسیب پذیر شهر در برابر مخاطرات طبیعی بویژه سیل و زلزله به شمارمی روند که نیازمند برنامه ریزی ، پیگیری و همکاری هماهنگ برای سامان دهی هستند گفت : از جمله مزایای بهسازی و نوسازی بافتهای فرسوده شهری حفظ و صیانت از سرمایه و منابع انسانی و کاهش صدمات و تلفات ناشی از بلایای طبیعی است که با هیچ معیاری قابل ارزش گذاری نیست .
خلفاپور در جلسه ای در موردبهسازی و نوسازی بافتهای فرسوده با حضور سرمایه گذاران میانه ای مقیم تهران گفت :از جمله طرحهای مهم اجتماعی ،اقتصادی فرهنگی و مذهبی ،بحث  آزادسازی اطراف امام زاده اسماعیل میانه است  که نیازمند یاری مسئولین علی الخصوص سرمایهگذاران است و یقین بدانید کسانی که در این مجموعه مارا یاری کنند نامشان در تاریخ شهرستان ماندگار خواهد شد.
وی آزادسازی اطراف امامزاده اسماعیل میانه را نیازمند عزم ملی خواند و گفت : سرمایه گذاران که می خواهند در این مجموعه کار کنند باید آگاه باشند که دراین مقوله نباید به دید ه انتفاعی نگریست .
خلفاپور درادامه از مسئولین خواست تا از سرمایه داران حمایت لازم را به عمل آورند و درمدت زمان معین  آخرین اصلاحات نهایی را درنقشه مورد نظراعمال نمایند تا به  زودی شاهد بهسازی این مجموعه فرهنگی و اطراف آن باشیم .
در این جلسه مدعوین سرمایه گذار با بیان اینکه اگر مشکل بزرگ تملک رفع گردد و نقشه اصلی نهایی شود ما آمادگی خود رابرای بازسازی اطراف امامزاده اسماعیل  در اسرع وقت اعلام  می داریم  افزودند: ما بدهکار سرزمین مادری خود بوده و می خواهیم در کنار حفظ و پایداری شغلی  سهمی در خدمت به مردم شهرستان خود داشته باشیم .
سرمایه گذاران همچنین از فرماندار ، شهردار و مجموعه های ذیربط خواستند تا همکاریهای لازم را باآنها بعمل آورند زیرا این کار کاری نیست که از عهده یک سازمان و یا چند سرمایه گذار برآید و نیازمند همکاری جمعی است.علمدارغریب : 1389/9/20 - 18:43:12
با تشکر از فرماندار تلاشگر


حمید : 1389/9/21 - 13:36:16
از تمام عزیزانی که برای حل معضل بیکاری شهرمان تلاش می کنند سپاسگذاریم


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s