به زودی در میانه بازار هفتگی راه اندازی می شود - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 270: به زودی در میانه بازار هفتگی راه اندازی می شود بازدید کننده : 540 نفر

فرماندار شهرستان میانه در جلسه کمیسیون فرعی  مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان میانه  از راه اندازی بازار هفتگی در بخش های شهرستان خبر داد و گفت : مقدمات راه اندازی بازار هفتگی شهر میانه نیز در دست اقدام است.
خلفاپور به کارهای اساسی صورت گرفته در راستای اجرای هدفمند کردن یارانه ها اشاره کرده بر آمادگی کامل این شهرستان برای ورود به عرصه  هدفمند کردن یارانه ها تاکید کرد.
 وی در ادامه از مسئولان  ذیربط خواست با  توجه به اینکه در آستانه به صدا درآمدن زنگ اجرای هدفمند سازی یارانه ها قرار گرفته ایم مبارزه با قاچاق کالا را در راس وظایف اصلی خود قرار دهند  تا اقتصاد شهرستان با هیچ مشکلی روبرو نشود .
 خلفاپور در پایان اضافه کرد:  با افتتاح اتوبان پیامبر اعظم (ص) واقع در مسیر ( زنجان ، تبریز ) و نبود ایست بازرسی در آن محل، شرایط مساعد قاچاق کالا برای قاچاقچیان سود جو هموار شده است که امیدواریم با اتخاذ تدابیر امنیتی و بازرسی این مشکل نیز حل شود.
در ادامه جلسه مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری و دبير كمسيون مبارزه با قاچاق كالا وارز استان ، به قاچاق کالا با ارزش سالانه 20 ميليارد دلار در كشورمان اشاره كرد و گفت :  66 درصد كالاهاي قاچاق از مرزهاي غربي ، 21 درصد از مرزهاي جنوبي و مابقي از ساير نفاط وارد كشور ما می شود.
 ایوب حقيقي در ادامه از خلاء قانوني مبارزه با قاچاق كالا صحبت كردو افزود: قاچاقچيان از فقدان قانون سوء استفاده كرده و براي رسيدن به اهداف شوم خود راه را هموارتر مي كنند.
وي از دستگاه هاي اجرايي و مرتبط خواست تا با هماهنگي بيشتر ، انجام وظايف قانوني و ايجاد فضاي كاري مناسب، ورود و خروج قاچاق كالا را كاهش و حتي به صفر برسانند.
وی از كشف 150 هزار بطري انواع مشروبات الکلی در سال جاری خبر داد و گفت : امسال قاچاق مشروبات الکلی، بالاترین شاخص را به خود اختصاص داده است.
حقیقی در پایان مبارزه با قاچاق كالا را پر اهميت خواندو گفت: قاچاق كالا ويروسي اقتصادي است که اقتصاد جامعه را فلج مي كند.http://fair.miyanali.com/ : 1389/9/12 - 14:00:54
بسیار عالی می شود موفق باشید


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s