فرماندار: سنت پسندیده سفرهای هیات دولت به اقصی نقاط کشور؛ تقسیم نگاه لطف و عنایت مسئولین به همه جای کشور است - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومي فرمانداري

متن شماره 27: فرماندار: سنت پسندیده سفرهای هیات دولت به اقصی نقاط کشور؛ تقسیم نگاه لطف و عنایت مسئولین به همه جای کشور است بازدید کننده : 424 نفر

فرماندار شهرستان میانه سنت پسندیده سفرهای هیات دولت به اقصی نقاط کشور را تقسیم  نگاه لطف و عنایت مسئولین به همه جای کشور خواند .
 فرماندار شهرستان میانه ضمن تقدیر از عملکرد خوب دولت ، سنت پسندیده سفر های هیات دولت به اقصی نقاط کشور را تقسیم نگاه لطف و عنایت مسئولین در همه جای کشور خواند .
 سید حمید یزدانی که در شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان میانه سخن می گفت تسهیلات جذب شده از محل بنگاههای کوچک زودبازده در طی سفرهای دور اول و دوم  هیات دولت  به شهرستان  را هفتصدو سیزده میلیارد ریال عنوان کرد .
وی در ادامه با ارائه گزارش اجمالی از مصوبات  سفر دور اول و دوم هیات دولت به شهرستان میانه مصوبات سفر دور اول  را 47 مورد ذکر کرد که از این تعدا 42 مورد اجرا شده و 5 مصوبه در حال اجرا است  که برای این مصوبات هشتصدو سی میلیارد  ریال اعتبار هزینه  شده است .
یزدانی مصوبات دور دوم سفر هیات دولت به شهرستان را 39 مورد خواند و افزود : از این تعداد 16 مورد اجرا شده ، 15 مورد در حال اجرا ، 4 مصوبه در حال مطالعه و 4 مصوبه دیگر اجرا نشده که برای اجرای این مصوبات نیزد مبلغ ششصد و چهل و یک میلیارد ریال اعتبار جذب شده است .
 فرماندار شهرستان میانه در پایان حل مشکلات شهرستان از جمله تکمیل دانشکده فنی مهندسی میانه وابسته به دانشگاه تبریز ، حل موضوع تغيير كاربري زمین واگذار شده به برای پیام نور میانه ، پیگیری در روند اجرایی طرح توسعه فولاد آذربایجان میانه بدون خارج نمودن محل کارخانه و ایجاد تمهیدات مقطعی و میان مدت برای انتقال آب از سد گرمی چای در راستای رفع مشکل آب شرب مردم میانه خصوصاً در تابستانها را از طریق استان خواستار شد .استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s