تشدید بازرسیها و سخت گیری در اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها ضروری است . - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 268: تشدید بازرسیها و سخت گیری در اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها ضروری است .بازدید کننده : 454 نفر

فرماندار شهرستان میانه با بیان اینکه پس از به صدا در آوردن زنگ اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها ، قیمتها جهش خواهد یافت بر تشدید بازرسیها و سخت گیری در اجرای این طرح تاکید کرد .
تقی خلفا پور با اشاره به اینکه تصمیمات خوبی در حوزه های مختلف شهرستان میانه گرفته شده ،این شهرستان را آماده به صدا در آمدن زنگ اجرای هدفمند کردن یارانه ها عنوان کرد و گفت : در این راستا کلاسها و جلسات توجیهی برای آگاهی مردم خصوصاً اقشار مختلف دانش آموزی  و دانشجویان برگزار شده است .
وی در جلسه هدفمند کردن یارانه ها به اجرای ذخیره سازی 13 قلم کالا اشاره کرده گفت : در شرایط اجرای هدفمند کردن یارانه ها بازار دچار چالش نخواهد شد  زیرا با وفور کالا مواجه بوده و کمبودی نخواهیم داشت .
 خلفاپور در پایان با اذغان اینکه در هدفمند سازی یارانه ها این مشتری است که انتخاب می کند گفت : چون بخشی از پول هدفمند کردن یارانه ها به مشتری داده می شود او را در انتخاب کالاها آزاد می گذارد .دیل آجی(dilaji )1389/9/11 - 15:16:03
تقی جان اونقدر بگو تا بیش از پیش از آزاد شدن رایانه ها بترسیم. آخه عزیز من مگر قرار جنگ شروع کنیم که چپ و راست تهدید می کنی؟


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s