بهره ای که از 30 درصد موجود آب شهرستان میانه می بریم 10 درصد هم نیست . - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 267: بهره ای که از 30 درصد موجود آب شهرستان میانه می بریم 10 درصد هم نیست .بازدید کننده : 414 نفر

فرماندار شهرستان میانه با بیان اینکه از حجم بالای آب در شهرستان میانه برخورداریم بطوریکه 30 در صد آب استان در شهرستان ماجاری است گفت : متاسفانه بهره ای که از این آب موجود می بریم  10 درصد هم نیست و این امر تکلیف ما را سنگین تر می کند .
 خلفا پور در نشست امور آب شهرستان میانه در محل سد گرمی چای خواستار برنامه ریزی دقیق از سوی مسئولین ذیربط شهرستان برای استفاده بهینه از آب موجود شد و افزود : در بخش کندوان میانه قدر و ارزش آب به خوبی درک شده بطوریکه با احداث بیش از 300 حوضچه آبی  در حوزه اطراف سداز قطره قطره آب بهره می برند که بایستی این امر در کل شهرستان ما نهادینه شود .
وی در ادامه به اهمیت بالای سد گرمی چای در تامین آب شرب میانه و برخی روستاهای واقع در مسیر و تامین آب کشاورزی  اشاره کرده ،تاخیر در اجرای این سد را به علت نبود منابع مالی دانست واز نمایندگان و مسئولین استانی و شهرستانی خواست تا تلاش کرده و با تامین بودجه لازم در حداقل زمان ممکن پروژه را به بهره برداری برسانند .
 فرماندار شهرستان میانه صنعت شهرستان را مرده و زیر سوال خواند و افزود : امیدواریم با هدفمند کردن یارانه ها و جذب سرمایه گذاردر شهرستان ، صنعت ما به رشد قابل توجهی دست یابد .استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s