به کمک و همدلی همشریان نیازمندیم - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 260: به کمک و همدلی همشریان نیازمندیم بازدید کننده : 350 نفر

فرماندار شهرستان میانه در همایش بزرگ بسیجیان میانه که به مناسبت هفته ولایت و بسیج برگزار شد  به حضور موثر بسیجیان در صحنه های حساس اشاره کرد و گفت : در اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها ایجاد اشتغال برای جوانان و توسعه کشاورزی شهرستان با توجه به پتانسیلهای موجود ، به کمک و همدلی تمام همشریان نیازمندیم .
خلفاپور به آگاهی و هشیاری بسیجیان به مسائل روز کشور و دنیا تاکید کرد و گفت : بسیجیان پاسداران انقلاب اسلامی هستند و نمی گذارند دشمنان به یک وجب از خاک کشورمان تعدی کنند .
 فرماندار میانه گفت : عید غدیر از بزرگترین اعیاد مسلمین است  و باید مردم برای برگزاری این جشن بزرگ سنگ تمام بگذارند .
همچنین در این همایش مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا گفت : نظام سیاسی امریکا همیشه از سوی ملت ایران تحقیر شده است و ایران اسلامی تنها نظامی است که در مقابل دنیای غرب و امریکا ایستادگی کرده است .
 حجت الاسلام و المسلمین  ولایی روز غدیر خم را  پر اهمیت خواند و گفت : کشور های دنیا نظام سیاسی ما را که بر پایه ولایت فقیه بنا شده است نشاخته و توان درک آن را ندارند و به همین علت توطئه های دشمنان در مقابل ایران اسلامی همیشه شکست خورده است .
وی در ادامه گفت : بزرگترین چالش غرب و امریکا نظام اسلامی شیعی است و غرب میخواهند مقبولیت را جایگزین مشروعیت کنند و رمز پیروزی ما را که همانا تبعیت از ولایت فقیه است از ما بگیرند .
 مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا به پیشرفت فناوری انرژی هسته ای در کشورمان اشاره کرد و گفت : ایران در ردیف 6 کشور دارنده فناوری هسته ای است .
وی در آخر گفت : بسیجیان با اخلاص و ایمان خود هر روز  در زمینه های علمی ، سیاسی و نظامی به سوی پبیشرفت در حال حرکت اند و ایران اسلامی را در رسیدن به خود کفایی کمک می کنند .
 یک همشهری(em-m54 )1389/9/4 - 20:12:52
با سلام برای چندمين بار نظر ميدهم ولی جواب نداده‌ايد پس چرا كمك يا همدلی می خواهبد


روابط عمومی فرمانداری(mahmoudzarrin )1389/9/5 - 22:07:08
سلام آقای میرزایی قهر نکنید فرصت نشده به نظرتان پاسخ دهیم پیشنهادات و نظرات سازنده شما را با جان ودل می پذیریم ضمنا تلفن پیامگیر ما 166 و دفتر من 2233602 می باشد
ارادتمند زرین


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s