فرماندار شهرستان میانه: مدیریت ما باید مبتنی بر مدیریت علوی باشد - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومي فرمانداري

متن شماره 24: فرماندار شهرستان میانه: مدیریت ما باید مبتنی بر مدیریت علوی باشدبازدید کننده : 425 نفر

فرماندار شهرستان میانه: مدیریت ما باید مبتنی بر مدیریت علوی باشد.
فرماندار شهرستان میانه با بیان این مطلب در جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان میانه گفت: ما بهترین شیوه مدیریتی را در صدر اسلام ، تحت عنوان مدیریت علوی در زمان حکومت حضرت علی (ع) داشتیم که بر تئوریها و مبانی مربوط به حوزه اقتصادی ، فرهنگی وسیاسی و اجتماعی، امنیتی و توسعه محض تکیه داشت.
سید حمید یزدانی آیین مدیریتی صحیح را همان آیینی دانست که حضرت علی (ع)  در حکم مالک اشتر برای استانداری مصر بیان داشته بود که همانا به عرصه اقتصادی یعنی تلاش در راه توسعه پا گذاشته ، در مقابل دشمنان جهاد کرده ، اقدام به اصلاح اهل جامعه در قالب توجه به مسائل سیاسی و فرهنگی پرداخته و سرزمینها را بسازد که مطابقت دارد با مبانی توسعه ، عمران و سازندگی که این فرامین همان آیین مدیریت علوی می باشد.
فرماندار شهرستان میانه در پایان ویژگی اصلی مدیریت را ارزیابی عنوان کرد و گفت: مدیرانی در شکل سنتی باقی می مانند اما برخی مدیران پوست انداخته و لباس مدیریت با زمان و توام با ارزیابی را می پوشند .
وی در پايان تاکید کرد که ما باید خود را بازمان تطبیق داده و با مدیریت ارزیابی خود و سازمان را ارزشیابی کنیم چرا که جامعه امروز مابه این ویژگیها  در راه توسعه خود نیاز دارد.
در ادامه این جلسه مصوبات و موضوعات كميته قبل کمیته برنامه ریزی و توسعه استان در شهرستان میانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت .



استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s