فرماندار شهرستان میانه: رویکرد و اندیشه ما باید اندیشه ولایت مداری باشد - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومي فرمانداري

متن شماره 23: فرماندار شهرستان میانه: رویکرد و اندیشه ما باید اندیشه ولایت مداری باشدبازدید کننده : 411 نفر

فرماندار شهرستان میانه: رویکرد و اندیشه ما باید اندیشه ولایت مداری باشد.
        فرماندار شهرستان میانه با بیان این مطلب در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم دهه فجر شهرستان میانه با اشاره به اینکه رویکرد ما در دهه فجرامسال باید تلاش بیش از سال گذشته برای  برگزاری  هرچه باشکوهترمراسم باشد آنگونه که تمامی حرکات ما باید بوی امام (ره) را داده و در چارچوب آرمانهای بلند آن امام باشدگفت: در این برهه حساس از زمان رویکرد و اندیشه ما باید اندیشه ولایت مداری که همان اندیشه امام راحل است ، باشد و نیز بر تکریم عرصه های فرهنگی وقرآنی و تبلیغات بسیار گسترده تاکید کرد.
        فرماندار میانه همچنین با اشاره به جنگ نرم دشمن در مقابل انقلاب اسلامی گفت : لازمه مقابله با این توطئه بصیرت وآگاهی توام با تحلیل عمقی وپیرامونی می باشد چرا که در این جنگ جبهه نیست ودشمن با لباس خاصی نیامده وچه بسا دشمن در چهره دوست هم می تواند باشد واین بصیرت است که می توانددوست را از دشمن تشخیص داده  وبهترین راه مقابله با این جنگ نرمی که دشمن راه انداخته یقینا  تکیه بر ولایت فقیه می باشد.
          وی در ادامه گفت : دشمن امروز به خاطر انرژی هسته ای ویا اینکه فعالیتهای علمی وپیشرفتهای ما در زمینه هوا وفضا در مقابل ما نایستاده است بلکه امروز دشمن با مباحث اندیشه ای ما مخالف است.
        یزدانی افزود: دهه فجر فرصتی است تا بتوانیم گوشه ای از عملکرد دولت ونظام را به اطلاع مردم برسانیم ودر این زمینه باید تلاشهایمان را مضاعف کنیم . چرا که حق مردم است تا بدانند، چه کارهایی در کشور انجام شده است .
        در  این جلسه  محسن عبداللهي  رییس ستاد دهه فجر ، همچنین جانشین و مسئولین کمیته های18 گانه  ستاد دهه فجر شهرستان میانه انتخاب شدند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s