فرماندار میانه: فلسفه حرکت امام حسين(ع) بر پایه اسلام ناب محمدی در قالب حکومتی بود - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 22: فرماندار میانه: فلسفه حرکت امام حسين(ع) بر پایه اسلام ناب محمدی در قالب حکومتی بودبازدید کننده : 439 نفر

فرماندار شهرستان میانه : فلسفه حرکت امام حسين ( ع) بر پایه اسلام ناب محمدی در قالب حکومتی بود .
 فرماندار شهرستان میانه با اشاره  به اینکه قیام ابا عبدا... الحسین (ع) برای مظلوم نمایی و مظلوم شدن نبود گفت : فلسفه حرکت امام حسین (ع) بر پایه اسلام ناب محمدیدر قالب حکومت بود.
 سید حمید یزدانی اضافه کرد : همه اهداف، رویکرد ها و تلاش شیعه در طول تاریخ برای رسیدن به حكومتی است که احکام دینی را در جامعه عملیاتی کند و بایدگفت که نظام جمهوری اسلامی ایران بر همین اساس بدست امام خمینی (ره ) بنا نهاده شده .
 وی که در مراسم تودیع و معارفه بخشدار کندوان میانه سخن می گفت اضافه كرد : امام (ره ) عالیترین و جامع ترین تعریف تئوری از مدیریت یعنی جمهوری اسلامی را بنا نهاد که متضمن تمام مطالبات بشر متجدد امروزی و هم کار بردی شدن احکام دین را برای سعادت دنیوی و اخروی بشر در بر دارد .
فرماندار شهرستان میانه با اشاره به اینکه در نظام ناب اسلامی ولایت ستون اصلی حکومت است گفت : انحراف از ولایت فقیه است که با عث بروز تمامی رخدادهای اخیر و از جمله بی حرمتی برخی از عوامل منافق به روز عاشورای حسینی گردیده است .
 یزدانی اضافه کرد که مبنای حکومت امام راحل بر اصل ولایت استوار است و مردم باید بدانند که بازنده نگهداشتن افکار امام حسین ( ع ) و راه ایشان است که واقعه عاشورا و ولایت برای تمامی اعصار زنده خواهد ماند  فرماندار شهرستان میانه در پایان از زحمات جعفر شاه محمدی بخشدار اسبق بخش کندوان میانه تقدیر و برای منصور نظری در سمت بخشدار جدید بخش کندوان آرزوی توفیق کرد و اظهار امیدواری کرد که مسئولین نظام جمهوری اسلامی بتوانند نسبت به امکانات موجود بیشترین خدمات را به مردم بدهند .صالحی : 1388/10/11 - 00:38:49
باسلام ،از فرماندارمحترم میانه تقاضای استفاده از تمام ظرفیت شهرستان را خواستاریم .بکارگیری نیروهای ولائی وقرانی.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s