جلسه رابطان اقامه نماز ادارات و نهادهای شهرستان میانه برگزار شد - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومي فرمانداري

متن شماره 20: جلسه رابطان اقامه نماز ادارات و نهادهای شهرستان میانه برگزار شدبازدید کننده : 435 نفر

جلسه رابطان اقامه نماز ادارات و نهادهای شهرستان میانه برگزار شد .

        به منظور هماهنگی جهت اجرایی نمودن مصوبات ستاد اقامه نماز در دستگاههای دولتی ، جلسه رابطان اقامه نماز ادارات و نهادهای شهرستان میانه در سالن اجتماعات فرمانداری میانه برگزار شد .
        در این جلسه یزدانی فرماندار میانه با اشاره به این که در نظامی که احکام دین در اصول و فروع آن جاری است ، انجام فرایض دینی از طرف دستگاههای اجرایی نوعی اشاعه دین بوده و مسئولان امر باید در ضمن کارهای خود از این موضوع غافل نباشند .
         یزدانی ( فرماندار میانه ) همچنین گفت : در نظام جمهوری اسلامی کار ، شکل عبادی دارد و لحظات کار و لحظات نماز همگی یک موضوع عبادی را تشکیل می دهند وي با اشاره به اينكه  وقتی مردم ، مسئولان و کارکنان را در اوج تراکم کاری ، مقید به اقامه نماز اول وقت ببینند، تاثیر فرهنگی فراوانی بر ترویج نماز خوانی خواهد گذشت ، تاکید کرد كه بايد به نوعی برنامه ریزی شود که جلسات در لحظه نماز برگزار نشود .
        فرماندار میانه در پایان با یادآوری نماز ظهر عاشورای حضرت ابا عبد ا... الحسین که در اوج بلا و گرفتاری اقامه شد وظیفه همگان را در اقامه نماز در سطح جامعه وظيفه اي سنگين برشمرد .
        در پایان این جلسه از رابطان ادارات آموزش و پرورش ، شرکت گاز میانه ، جهاد کشاورزی که رتبه های برگزیده را کسب کرده بودند با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد .

 استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s