فرماندار در مراسم معارفه مدیر جهادکشاورزی:هرجايي كار خارق العاده اي انجام مي شود آن كار جهادي است. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومي فرمانداري

متن شماره 19: فرماندار در مراسم معارفه مدیر جهادکشاورزی:هرجايي كار خارق العاده اي انجام مي شود آن كار جهادي است.بازدید کننده : 432 نفر

يزداني فرماندارميانه:هرجايي كار خارق العاده اي انجام  مي شود آن كار   جهادي  است.
         
         يزداني فرماندارميانه با اشاره به اينكه هرجايي كار خارق العاده اي انجام  مي شود آن كار را  جهادي تلقي مي كنند گفت: اگر عصاره حركت امام راحل در تشكيل نظام مقدس جمهوري اسلامي را در راستاي عملياتي كردن اهداف عاشورايي بتوانيم ارائه كنيم ظهور و بروز و شكل گيري در مديريت تازه  همانا سپاه در عرصه دفاعي با اصول كلي حكومت در انديشه علوي و همچنين جهاد در عرصه هاي ا صلاح و سازندگي در همان انديشه مي باشد.
        يزداني همچنين با بيان دو مطلب از امام راحل خطاب به نيروهاي جهادي ، ارزش مداري و كارمحوري را دو ركن اساسي استواري پايه هاي اسلام ناب محمدي و استقلال واقعي كشور ذكر كرد و گفت : همانا امام راحل با بيان اين جملات، استراتژي و سياست گذاري و نيز هدف گذاري كل نظام را در كل مقاطع آينده ترسيم نموده اند .
        وی درادامه افزود: جهاد و سپاه با توجه به رسالتي كه دارند بايد در تمامي عرصه ها باشند و ضامن بقا و استواري نظام در عرصه هاي جهاني باشند.
        همچنين در پايان اين مراسم از تلاش مهندس فيروز باقرزاده تقدير شد و مهندس نادر زارع تالي به عنوان مدير جديد جهاد كشاورزي شهرستان ميانه معرفي شد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s