وحدت عمده نياز جهان اسلام است که بايستي حفظ شود - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 172: وحدت عمده نياز جهان اسلام است Ú©Ù‡ بايستي حفظ شود بازدید کننده : 441 نفر

امام جمعه ميانه با اشاره به اينکه در طول تاريخ ، جهان اسلام به انحاء مختلف با اسلام ستيزي مواجه بوده گفت : اسلام ستيزي يک عده در سايه استعمار بحث ديروز و امروز نيست بلکه سابقه ديرينه دارد و تنها راه مقابله با آنان وحدت جهان اسلام است که بايستي حفظ شود .
 Ø­Ø¬Øª الاسلام والمسلمين محمد رضا حامدي در جمع اساتيد، کاركنان Ùˆ دانشجويان دانشگاه پيام نور ميانه اضافه کرد : زماني Ú©Ù‡ اسلام با توجه به نورانيت Ùˆ معنويت آن Ùˆ همچنين به عنوان ديني Ú©Ù‡ داراي قرآن ØŒ پيامبر، خدا Ùˆ قبله واحد مطرح شد Ùˆ انسانهاي با فطرت پاک به آن گرايش پيدا کردند ØŒ ÙŠÚ© عده در سايه استعمار به منظور جلوگيري از به خطر افتادن منافع خود به برنامه ريزي Ùˆ مقابله با اسلام پرداختند Ú©Ù‡ ظهور Ùˆ هابيت از جمله اين برنامه هاست .
 Ù†Ù…اينده ولي فقيه در ميانه با بيان  اينکه با مساله قرآن سوزي اخير Ú©Ù‡ علاوه بر دين اسلام به ساير اديان نيز توهين شد افزود : اينگونه حرکات از سوي ÙŠÚ© عده انسانهاي تندرو Ú©Ù‡ منافع خاصي را دنبال مي کنند انجام مي شود درصورتيکه دين اسلام هيچگونه مخالفتي بامسيحيت Ùˆ يهوديت ندارد . چرا Ú©Ù‡ Ú©Ù‡ دين اسلام به تمامي  پيامبران از آدم تا خاتم اعتقاد داشته Ùˆ همه آنها را پيام آوران خدا مي داند .
حامدي در ادامه اين حرکت دشمنان اسلام را موجب تبليغ اسلام و قرآن دانست و اضافه کرد: با پخش اين خبر در تمامي سايتها و رسانه ها توجه جهانيان به قرآن جلب وعده زيادي در جهان به دنبال مطالعه و خواندن آن شدند که اين امر به نوعي باعث معرفي قرآن و اسلام به جهانيان گشت .
 ÙˆÙŠ در پايان وحدت را تنها عامل موفقيت مسلمانان در جهان Ùˆ در برابر توطئه هاي استکبار خواند Ùˆ ابراز اميدواري کرد تا خداوند اين بصيريت Ùˆ آگاهي را به کشورهاي مسلمان بي کفايت بدهد كه  معناو مفهوم آن را درک کنند .
 Ø§Ù…ام جمعه ميانه در پايان  اين ديدار دانشگاهي Ú©Ù‡ به منظور اعتراض به حرکت استکبار بر عليه قرآن Ùˆ اسلام برگزار شد Ù‡ بود از اساتيد ØŒ کارکنان Ùˆ دانشجويان دانشگاه پيام نور ميانه Ú©Ù‡ همواره به صورت آگاهانه در صحنه ها حضور داشتند تقدير Ùˆ تشکر نمود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s