فرماندار شهرستان میانه:محبت دولت امروز به مردم مثل محبت پدر است به فرزند - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 17: فرماندار شهرستان میانه:محبت دولت امروز به مردم مثل محبت پدر است به فرزندبازدید کننده : 416 نفر

فرماندار شهرستان میانه:محبت دولت امروز به مردم مثل محبت پدر است به فرزند.

 

     فرماندار شهرستان میانه با اشاره به اینکه دولت خدمتگزار امروز با طرح اصول Ùˆ شعارهای محوری خود با امکانات محدود کشور Ùˆ نیز غنیمت شمردن لحظه به لحظه روزها ،کمر همت در راه ارائه خدمت خالصانه به مردم بسته است گفت: محبت دولت امروز به مردم مثل محبت پدر است به فرزند Ú©Ù‡ با وجود کمبود امکانات سعی در رفاه حال مردم دارد.

سید حمید یزدانی با حضور در همایش شوراهای اسلامی بخش کاغذکنان Ú©Ù‡ در روستای قره بلاغ برگزار گردید غفلت از بصیرت Ùˆ ولایت مداری را  موجب انحراف  جامعه اسلامی خواند Ùˆ افزود: در تاریخ اسلام هرکجا Ú©Ù‡ مردم بدون بصیرت از ولایت دوری جسته اند  جامعه اسلامی آسیب دیده است.

وی هتک حرمت به ساحت مقدس بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را عملی شنیع خواند و افزود: مردم ما باید آگاه باشند زیرا کوردلان با این توطئه ها سعی در پایمال کردن خون شهداء و نابودی دین اسلام را دارند.

یزدانی در ادامه  افزود: مادیات زندگی به دست آوردنی است اما عزت از دست رفته را نمی شود دوباره بدست آورد پس بر ما واجب است تا با نگاهی به تاریخ زمان قبل از انقلاب Ùˆ وضعیت روستاها Ùˆ شهرها Ú©Ù‡ حداقل امکانات را نیز نداشتند Ùˆ زمان بعد از انقلاب Ùˆ وضعیت امروز جامعه ایران Ú©Ù‡ در بالاترین اوج اقتدار وعزت قرار گرفته است با آگاهی کامل Ùˆ پیروی بی چون Ùˆ چرا از ولایت فقیه بر اقتدار Ùˆ عزت امروزه ایران اسلامی بیافزاییم.

در این همایش مشکلات ودرخواستهای روستائیان بخش کاغذکنان توسط روسا و اعضای شوراهای اسلامی روستاها به گوش مسئولین ادارات مختلف شهرستان که در این همایش حضور داشتند رسید.

 استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s