نبايد وقت فضيلت خدمت به مردم را همچون نماز اول وقت از دست داد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری

متن شماره 167: نبايد وقت فضيلت خدمت به مردم را همچون نماز اول وقت از دست داد.بازدید کننده : 451 نفر


فرماندار شهرستان ميانه با اشاره به اينكه مديران دستگاههاي اجرايي مسئول اجراي ماموريتهاي اساسي دولت هستند گفت: ما نبايد وقت فضيلت خدمت به مردم را همچون نماز اول وقت از دست دهيم.
مهندس تقي خلفاپور در جلسه شوراي اداري شهرستان ميانه اشتغالزايي و توجه به مسائل فرهنگي را از تاكيدات مهم دولت خواند و افزود: مسئولين بايد در برابر انجام وظايف خود به معضلات بزرگ جامعه از جمله عدم اشتغال جوانان ، مشكل مسكن آنان و مسائل فرهنگي به عنوان تكليف شرعي نگريسته و در حل آنها با تمام توان و اقتدار بكوشند.
وي در ادامه روستاگردي و توجه به نيازهاي روستائيان را از مهمترين تاكيدات دولت دانست و افزود: بخشداران محترم از نزديك به مشكلات روستائيان رسيدگي كرده و تصميم بگيرند زيرا بهترين تصميم ، تصميم عالمانه و مدير لايق كسي است كه كارها را به صورت ميداني انجام داده و با روحيه عالي و با اقتدار و سعه صدر به دنبال كليد حل مشكلات مردم باشند.
فرماندارشهرستان ميانه به افول جمعيت در شهرستان ميانه اشاره كرده و از مديران اجرايي شهرستان خواست تا با بررسي مشكلات و ارائه راهكار مناسب حركت افولي جمعيت را كنترل كنند.
خلفاپور در پايان قدرناشناسي از دولت خدمتگزار حاضر را بدترين كفران نعمت عنوان كرده افزود: دولت حاضر دولتي است كه مورد حمايت و رضاي خداوند متعال و مقام معظم رهبري است كه هرگونه قدرناشناسي از اين دولت كه تمام هدف خود را خدمت به مردم قرار داده بدترين كفران نعمت محسوب مي شود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s