مقاومت ملت ایران در همه شئونات اداره کشور بايستي در مسیر عزت و آزادگی باشد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 166: مقاومت ملت ایران در همه شئونات اداره کشور بايستي در مسیر عزت Ùˆ آزادگی باشد. بازدید کننده : 440 نفر

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ملت ایران در روز قدس با اعلام وفاداری به آرمانهای والای امام راحل حماسه آفریدند گفت : مقاومت ملت ایران در برابر سودای کسانی که خوابهای آشفته برای ایران می بینند نشان از بصیرت و آگاهی آنها ست واین مقاومت در همه شئونات اداره کشور بايستي در مسیر عزت و آزادگی باشد.
دکتر بیگی که در مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید شهرستان میانه سخن می گفت با اشاره به اینکه کشور جمهوری اسلامی ایران در بهترین شرایط با اقتدار و سربلندی در صحنه های بین المللی حضور دارد از وضعیت نامطلوب نظام سلطه خبر دادو اضافه کرد : اراده و تلاش همه دولتمردان برای ساختن ایران بزرگ و مقتدر رقم خورده و این امر ميسر نخواهد شد مگر در پرتو وفاق و همدلی ملت و دولت.
 ÙˆÛŒ ارتباط عمیق مردم با ولایت Ùˆ دلدادگی آنها به مقام معظم رهبری Ùˆ آرمانهای امام راحل را موجب ساختن ایرانی با اقتدار دانست .
 Ø§Ø³ØªØ§Ù†Ø¯Ø§Ø± آذربایجان شرقی در پایان ضمن تقديراز تلاش Ùˆ زحمات سيد حميد يزداني فرماندار قبلي ØŒ طي حكمي  تقی خلفاپور را بعنوان فرماندار جدید شهرستان میانه منصوب كرد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s