همزمان با سالروز شهادت شهدای زینبیه وثارالله اعلام جرم بین المللی خواهیم کرد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 160: همزمان با سالروز شهادت شهدای زینبیه وثارالله اعلام جرم بین المللی خواهیم کرد.بازدید کننده : 519 نفر

        فرماندار شهرستان میانه گفت : در سال جاری یادواره شهدای زینبیه وثارالله به صورت استانی برگزار خواهد شد Ú©Ù‡ در این راستا دانشگاه تبریز به عنوان کمیته اعلام جرم واعاده حیثیت به سرپرستی دکتر علوی تشکیل شده وهمزمان با سالروز شهادت شهدای زینبیه وثار الله برای اولین بار اعلام جرم بین المللی خواهیم کرد تا تمهیدی باشد برای جهانی شدن این یادواره.
         سید حمید یزدانی در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای زینبیه وثارالله گفت: همچنین ثبت واقعه بمباران این دو مدارس  در تقویم سالانه ملی کشور در دست پیگیری ودر کنار برگزاری این یادواره در استان نمایشگاه عکس شهدای زینبیه وثارالله رادر تمامی شهرهای استان ونصب بنرهایی در این رابطه در مراکز شهرهای استان خواهیم داشت .
وی اضافه کرد : در رایزنی های کشورمان با کشور های منطقه نیز نمایشگاه عکس شهدا به منظور رساندن صدای مظلومیت آنها به گوش جهانیان بر پا خواهد شد.
          فرماندار شهرستان میانه در ادامه افزود: در راستای ادای دین به شهیدان بویژه شهیدان مظلوم زینبیه وثارالله برگزای یادواره استانی کمترین کاریست Ú©Ù‡ انجام Ù…ÛŒ دهیم پس بایستی سعی کنیم تا این یادواره را در سطح ملی وحتی بین المللی برگزار کنیم .
         ÙˆÛŒ در پایان برگزاری مسابقات فرهنگی , مسابقات ورزشی در سطح شهرستان واستان را از جمله برنامه های جنبی این یادواره به صورت استانی خواند.بابك صادقي : 1389/6/11 - 05:55:44
شما ها كه اكنون با كشور دوست و برادر (عراق) روابط حسنه داريد ، جرأت دريافت خسارت نداريد ، چه برسد به اينكه اعاده ي حيثيت و اعلام جرم بين المللي كنيد !!!


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s