بيش از 604 پروژه عمراني در سطح استان آذربايجان شرقي در هفته دولت به بهره برداري مي رسد. - روابط عمومی فرمانداری
منبع : روابط عمومی فرمانداری میانه

متن شماره 153: بيش از 604 پروژه عمراني در سطح استان آذربايجان شرقي در هفته دولت به بهره برداري مي رسد.بازدید کننده : 399 نفر

میانه،استاندارآذربايجان شرقي گفت: بيش از 604 پروژه عمراني در سطح استان آذربايجان شرقي با اعتباري بيش از هشت هزار و نهصد ميليارد ريال در هفته دولت به بهره برداري مي رسد.
دكتر بيگي در مراسم افتتاح  طرحهاي عمراني  هفته دولت در شهرستان ميانه گفت:  در آبان ماه امسال با سفر رياست محترم جمهوري به استان  شاهد افتتاح برخي از پروژه هاي بزرگ استان از جمله  5 هزار واحد مسكن مهر Ùˆ ثبت جهاني بازار تبريز خواهيم بود.
 Ø¯ÙƒØªØ± بيگي افزود: با بهره برداري از يك ميليون واحد مسكن  مهر كه جزو تعهدات دولت Ùˆ در حال احداث است نوراميد در دل جوانان مملكت شعله ور خواهد شد.
وي در ادامه با گراميداشت هفته دولت و روز كارمند از شهيدان رجايي و باهنر ياد كرده و آنها را اسوه و الگو براي دستگاههاي اجرايي كشور خواند و عنوان كرد : تقوي ، سخت كوشي و پايبندي به آيين هاي اسلامي و تبعيت از ولايت فقيه تنها رمز ماندگاري آنها در دل تاريخ است كه هم اكنون نيز دولت دكتر احمدي نژاد با شعار عدالت محوري كه شعار شهيد رجايي بودو با پشتيباني ملت در تحقق منافع ملي و وسيعي كه مورد درخواست ملت و جامعه است با جديت تمام مي كوشد.
استاندارآذربايجان شرقي با اشاره به اينكه علم Ùˆ فن آوري نوين ايران  ،موفقيت در انرژي هسته اي Ùˆ ساخت جت جنگنده بدون سرنشين در كشور ما كه به عنوان چهارمين كشور دنيا موفق به اين كار شده، همچنين سوخت گذاري نيروگاه هسته اي بوشهر پاسخي است سخت Ùˆ كوبنده به كساني كه سوداي انزواي ايران را داشته Ùˆ دارند.
وي در پايان به بحث هدفمند كردن يارانه ها اشاره كرده افزود: ملت ما مي دانند كه اين مهم محصول تفاهم دولت و مجلس براي اعتلاي كشور است و همچون ديگر صحنه ها همدوش و همراه با دولت سعي در برداشتن اين وزنه سنگين كه به پيكره دولت آويزان شده و مانع از تحقق بسياري از آرمانهاي نظام است دارند تا نظام توزيع عادلانه در كشور براي رفاه و آسايش تمامي مردم فراهم آيد.احمد : 1389/6/8 - 00:06:10

faghad afsos


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s